Overmax dron X-Bee 9.5 to świetne urządzenie dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań technologicznych w przystępnej cenie. Model ten wyposażony jest w kamerę oraz wiele innych funkcji, które gwarantują doskonałą rozrywkę. Overmax dron X-Bee 9.5 opinie posiada bardzo dobre głównie ze względu na swoją jakość oraz solidne wykonanie. Sprzęt ten otrzymał prestiżowy tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2019, który dodatkowo potwierdza, że jest to świetny wybór.

Recenzja Overmax dron X-Bee 9.5

Ten model drona ma zasięg wynoszący aż 600 metrów. Silny nadajnik, w jaki jest wyposażony, umożliwia ciągły kontakt urządzenia z operatorem znajdującym się na ziemi, co zdecydowanie ułatwia sterowanie nim. Wbudowana kamera posiada 90-stopniowy zakres obrotu, dzięki czemu można z jego pomocą nagrywać wszystko to, co dzieje się dookoła. Przeprowadzony na Overmax dron X-Bee 9.5 test dowodzi, że na jednej w pełni naładowanej baterii można nim latać nieprzerwanie przez 20 minut. Robienie perfekcyjnych filmów jest możliwe dzięki kamerze o rozdzielczości 4K. Dodatkowo posiada ona specjalny sensor, który zapewnia idealną jakość obrazu nawet w trudnych i niesprzyjających warunkach. To właśnie również dzięki temu Overmax dron X-Bee 9.5 opinie wśród użytkowników posiada bardzo dobre i jest chętnie polecanym modelem.

Nowoczesne technologie zastosowane w Overmax dron X-Bee 9.5

Model ten wyposażony jest w innowacyjną funkcję Follow Me, która umożliwia automatyczne podążanie kamerą za operatorem. Dzięki temu z łatwością można nagrywać swoją aktywność fizyczną i filmować się np. podczas biegania. Pozwoli stworzyć to piękne pamiątki. Kolejną funkcją, która wypływa na pozytywną recenzję Overmax dron X-Bee 9.5 jest także Tap to fly, za pomocą której można zaznaczyć na mapie wybrane punkty, do których dron uda się automatycznie. Zdecydowanie ułatwia to nagrywanie filmów bez konieczności ciągłego sterowania nim. Testowany Overmax dron X-Bee 9.5 to idealny model dla osób, które lubią podziwiać widoki w czasie rzeczywistym. Funkcja FPV umożliwia bowiem podgląd widoku z kamery w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu. Pozwala to szybko sprawdzić, co znajduje się przed nami bez konieczności pokonywania tej trasy.

Dlaczego warto zdecydować się na Overmax dron X-Bee 9.5?

Ten dron to doskonała propozycja dla osób poszukujących sprzętu świetnej jakości w doskonałej cenie. Model ten jest bardzo wytrzymały, posiada specjalnie wyprofilowane płozy, które pozawalają na bezpieczne lądowanie. Test Overmax dron X-Bee 9.5 dowodzi, że jest on odporny na uszkodzenia oraz na upadki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że podczas nieprzewidzianych sytuacji ulegnie on zniszczeniu. Dron ten wyposażony jest w tryb headless pozwalający na jeszcze lepsze sterowanie urządzeniem nawet wtedy, gdy znajduje się ono w dużej odległości i trudno jest jednoznacznie określić kierunek lotu. Wszystko to sprawia, że Overmax dron X-Bee 9.5 opiniami cieszy się bardzo dobrymi i jest niezwykle chętnie wybieranym modelem.