Płatki Nestle Frutina, recenzje których właśnie Wam prezentujemy, to doskonałe połączenie smaku i zdrowia przygotowane z wielką starannością. Receptura tych płatków ma swoje odzwierciedlenie w naturze i była stosowana nieprzerwanie przez pokolenia na całym świecie.

Najważniejszą cechą składu jest jego prostota. Czy spotkałeś się kiedyś z sytuacją, w której dziecko nie chciało czegoś zjeść, bo „pływało tam zbyt wiele rzeczy”? Przeprowadzony na płatkach Frutina test smaku potwierdził, że dzieci i młodzież, widząc znane sobie produkty na talerzu, chętniej po nie sięgały niż po egzotyczne, nieznane mieszanki.

Domyślasz się zapewne, że produkty, które naturalnie występują w polskim środowisku są lepsze dla naszego zdrowia niż te sprowadzane z odległych tropików, także warto próbować nowych odsłon znanych produktów. Płatki są zrobione z wartościowych zbóż – z pełnego ziarna pszenicy – przemieszane z rodzynkami oraz suszonymi kawałkami jabłek. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom płatki mają wysoką zawartość błonnika, a jak wiadomo, spożywanie jego odpowiednich ilości jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania jelit oraz do nabycia odporności, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym.

Płatki Nestle Frutina są wspaniałym produktem nadającym się zarówno na pożywne śniadanie, ale rewelacyjnie sprawdzą się również jako przekąska lub coś na ząb, przyrządzone na zimno lub na ciepło. Co ważne, płatki są produktem roślinnym, a więc mogą być spożywane przez wegan i wegetarian.

Płatki Frutina – opinie kupujących

Płatki mają doskonałe opinie tak wśród zarówno dzieci, jak i dorosłych. Smakują każdemu, bez względu na wiek. Jakość mówi tutaj sama za siebie. Płatki są smaczne, wspaniale pachną, są szybkie w przygotowaniu. Jedyną ich wadą jest to, że tak szybo znikają z talerzy! Dzięki temu, że receptura oparta jest na opiniach konsumentów, firma stara się stworzyć dla produkt niepowtarzalny, który każda rodzina chętnie będzie posiadać w domu oraz zabierać na różnego rodzaje wyjazdy.

Nie ma prostszego śniadania do przygotowania, co więcej, płatki z mlekiem lub jogurtem nie wymagają wielu naczyń! Po posiłku wystarczy tylko opłukać miskę lub talerz. Z pewnością jest to kolejny powód, aby wybrać płatki, przynajmniej na wakacjach!

Płatki Frutina – smak uwielbiany przez wszystkich

Smak płatków przypomina o lecie, sadzie pełnym jabłoni, zachodzącym słońcu i przyjemnym, letnim wietrze. Chrupiące płatki wymieszane są z jabłkami i aromatycznymi rodzynkami, co każdemu dorosłemu przywoła na myśl wspomnienie dzieciństwa. Jest to wspaniałe połączenie smaków, skomponowanych ze sobą w posiłek o doskonałych proporcjach.

Płatki Frutina – cena na każdą kieszeń

Cena płatków jest bardzo przystępna. Waha się w zależności od regionu, jednak jest porównywalna z produktami tej samej kategorii – przy tym produkt jest naprawdę doskonałej jakości. Regularne kupowanie płatków Nestle Frutina z pewnością nie wpłynie znacząco na domowy budżet.