Pralka Electrolux z linii PerfectCare to idealny wybór, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje ubrania zachowały jak najdłużej wygląd jak ze sklepowych wieszaków. Jej wykonanie wyróżnia bowiem duża dbałość o to, aby pranie przynosiło jak najlepsze efekty.

Warto przytoczyć, co mówią o modelu Electrolux EW7F248SP opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na jego zakup. Większość z nich chwali sobie wyjątkowo kompaktową budowę pralki. Jest ona na tyle wąska, że mieści się bez problemu także w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Jeśli chodzi o sposób działania pralki, dużym plusem jest mnogość programów piorących, w tym głównie ekstra krótki program 14-minutowy, który jest jednym z najkrótszych cyklów prania szybkiego w dostępnych modelach pralek. Na tle innych urządzeń w tej kategorii cenowej model wyróżnia także osobny cykl parowy, który pozwoli Ci pozbyć się wszelkich zagnieceń z wypranych ubrań.

Pralka Electrolux EW7F248SP – skuteczność przede wszystkim

Prezentowany model wyróżnia wyposażenie w funkcje, które pozwalają cieszyć się świetnymi efektami pracy pralki. Są to przede wszystkim:

  • inteligentny system SensiCare: pralka automatycznie dostosowuje parametry pracy do ilości załadunku. W ten sposób przy każdym cyklu pracy urządzenie dobiera optymalną ilość wody do zanurzenia tkanin. Dzięki temu masz gwarancję, że włókna w pranych ubraniach nie zostaną naruszone, a ich kolor pozostanie tak samo intensywny. Co więcej, w dłuższej perspektywie system SensiCare pozwala na duże oszczędności w zużyciu prądu i wody.
  • Funkcja menedżera czasu: opcja zmiany czasu prania daje Ci możliwość dostosowania długości każdego cyklu do Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to wyjątkowo przydatna funkcja przy praniu lekko zabrudzonych tkanin lub odwrotnie, kiedy uważasz, że Twoje ubrania potrzebują wyjątkowo intensywnego czyszczenia. Dzięki tej opcji masz pełną kontrolę nad czasem i wydajnością prania w Electrolux EW7F248SP.
  • Program antyalergiczny: ten cykl z użyciem wysokowydajnej pary wodnej pozwala pozbyć się z pranych tkanin wszelkich pozostałości po detergentach, a także usuwa z nich roztocza kurzu i drobnoustroje. To program, który docenią osoby cierpiące na alergię i podrażnienia skóry, ponieważ ubrania będą zawsze higieniczne i sterylne.
  • System SoftiPlus: pralka Electrolux EW7F248SP zapewnia bardziej wydajne działanie środków piorących. Każdy cykl poprzedza wstępne namoczenie tkanin, podczas którego załadunek jest także równomiernie rozkładany wewnątrz bębna.
  • certyfikat Woolmark: dzięki specjalnie opatentowanej technologii masz gwarancję producenta, że pranie nawet najdelikatniejszych tkanin, takich jak wełna, jest całkowicie bezpieczne. Wśród pozostałych programów znajdują się również te do tkanin wełnianych oraz do prania ręcznego.

Pralka Electrolux EW7F248SP – podsumowanie

Podsumowując, działanie modelu Electrolux EW7F248SP, nawet w przypadku częstego użytkowania, jest niezwykle efektywne, co pozwala dodatkowo na dużą oszczędność energii. Jeśli szukasz niewielkiego, ale multifunkcyjnego urządzenia, postaw na ten model.