Sprzątanie domu to czynność, za którą wielu z nas nie przepada. Czyż nie byłoby idealnie, gdybyśmy posiadali urządzenia, które by sprzątały dom za nas? Takie urządzenia są obecnie dostępne. Jednym z nich jest chociażby  IRobot Braava Jet m6. Jest to nowoczesny robot mopujący, który nie tylko odkurzy, ale również i umyje podłogę w naszym mieszkaniu. My w tym czasie będziemy mogli oddać się innym zajęciom. W przeciwieństwie do większości robotów sprzątających odkurzacz IRobot Braava Jet m6 ma kształt prostokątny. Dzięki temu dociera on wszędzie, gdzie tylko jest taka potrzeba. Jego ergonomiczny, specjalnie wyprofilowany kształt pozwala na usuwanie zabrudzeń z rogu pokoju czy też z miejsca pod szafkami. Obudowa tego urządzenia jest solidna i do tego wyróżnia się niebanalnym wyglądem.

IRobot Braava Jet m6 – recenzja

Robot sprzątający i zarazem odkurzacz IRobot Braava Jet m6 posiada z przodu specjalne dysze, które równomiernie rozprowadzają wodę z detergentem bezpośrednio przed urządzeniem. Wraz z zakupem urządzenia otrzymamy pojemnik z takim detergentem, który przeznaczony jest do stosowania w tych urządzeniach. Po nałożeniu wspomnianej cieczy robot uruchamiając nakładkę mopującą, wykonuje nią okrężne ruchy, które pozwalają na dokładne wyczyszczenie posadzki. Warto wspomnieć, że omawiany tutaj robot świetnie współpracuje z aplikacją Google Assistant oraz Amazon Alexa. Dzięki temu można zarządzać tym urządzeniem z pozycji telefonu komórkowego. Dodatkowo możliwe jest wydawanie mu poleceń głosem. Wiele osób zdecydowało się na zakup urządzenia, jakim jest  IRobot Braava Jet m6. Test tego sprzętu został więc już wykonany wielokrotnie i opinie zawsze były pozytywne. Warto zaznaczyć, że ten robot sprzątający daje nam możliwość samodzielnego ustawienia parametrów sprzątania w zależności od pomieszczeń.  IRobot Braava Jet m6 zapamiętuje aż 10 pomieszczeń i korzystając z takiej mapy samoczynnie zmieniają się programy mycia w zależności od tego, gdzie robot się znajduje. Testowano go na różnych powierzchniach i świetnie dawał sobie radę. Bez problemu może on usuwać zanieczyszczenia nawet z szorstkiej podłogi pokrytej ozdobnym gresem.

IRobot Braava Jet m6 – recenzja i korzyści z posiadania robota 

Posiadając robota sprzątającego IRobot Braava Jet m6 można być praktycznie zupełnie zwolnionym z obowiązku odkurzania czy mycia podłóg. Wybierasz odpowiedni tryb, ustawiasz robota na podłodze i wykona on wszystko za nas. Testowano ten sprzęt na różnych powierzchniach i nigdy nie zawiódł. Świetnie radzi sobie zarówno z podłogami z kamienia, jak i z drewnianymi. Wraz z tym urządzeniem otrzymasz od producenta nakładkę przeznaczoną do odkurzania oraz drugą, którą stosuje się do dokładnego mycia posadzki. Dzięki zastosowanej nawigacji vSlam nasz odkurzacz świetnie pozna plan naszego domu i po jakimś czasie będzie się już po nim swobodnie poruszał, jednocześnie go sprzątając.

Słowem podsumowania…

Inwestując w odkurzacz  IRobot Braava Jet m6 inwestujesz w swój komfort i czas. Pomyśl tylko, ile czasu musisz poświęcać na odkurzanie czy mycie podłóg. Posiadając ten odkurzacz, możesz o tych czynnościach praktycznie całkowicie zapomnieć. Na sprzęt otrzymasz oczywiście długoletnią gwarancję, która najprawdopodobniej i tak Ci się nie przyda. Omawiany tutaj robot jest sprzętem bezawaryjnym z najwyższej półki, jeśli chodzi o jakość. Mnóstwo użytkowników tego robota może to potwierdzić.