Witaminowa bomba

Największą przeszkodą w przygotowywaniu zdrowych, pełnych witamin koktajli jest czasochłonne krojenie i blendowanie potrzebnych składników. Nutri Boost 23180-56 od firmy Russell Hobbs jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby ludzi, którzy poszukują wydajnego i ergonomicznego blendera kielichowego. W istocie Nutri Boost 23180-56 to nie tylko urządzenie do miksowania, cięcia i kruszenia lodu, ale cały system kubków, zapewniający niezrównaną swobodę użytkowania. Poniższa recenzja dostarcza podstawowych informacji na temat blendera.

W pudełku znajdziemy wykonaną ze szczotkowanej stali nierdzewnej podstawę blendera. Biorąc pod uwagę koszt całego zestawu, już ten jeden element wart byłby jego ceny. Podstawa wygląda bardzo estetycznie, a monogram producenta na włączniku tylko dodaje urządzeniu punktów za prezencję. Silnik o mocy 700W poradzi sobie z najtwardszymi warzywami i owocami, co oszczędza nam krojenia, na przykład, marchewek na plasterki. W przypadku Nutri Boost możemy bez obaw wrzucić do kielicha dowolne składniki i oczekiwać, że zostaną posiekane na drobne kawałki przez jedną z dwóch głowic tnących, które znajdują się w zestawie. Obydwa ostrza różnią się ilością noży, zapewniając różną gęstość cięcia i sprawdzają się równie dobrze w czasie przygotowywania koktajli, jak i mielenia kawy. Wadą może być duża głośność blendera, jednakże należy traktować to jako efekt uboczny silnika o wysokiej mocy.

Recenzja blendera Russel Hobbs Nutri Boost Multi 23180-56

Nawet z pojedynczym kielichem do blendowania Nutri Boost 23180-56 stanowiłby produkt godny polecenia w swojej kategorii cenowej, jednakże na tym lista zalet urządzenia się nie kończy. Największą z nich jest zestaw kubków oraz pokrywek, które otrzymujemy wraz z samym blenderem. Kubki wykonane są z wytrzymałego, pozbawionego BPA tworzywa sztucznego (dzięki czemu nie musimy obawiać się szkodliwych substancji w naszym jedzeniu) i pełnią jednocześnie rolę kielichów do miksowania. W zestawie otrzymujemy trzy duże kubki o pojemności 700 mililitrów oraz dwa mniejsze o pojemności 350 mililitrów, co sprawia, że blender nigdy nie wypadnie z użycia tylko z powodu naczynia, które trafiło do mycia – a trzeba dodać, że głowice tnące, pokrywki oraz kielichy mogą być czyszczone w zmywarce.

Ostatnim elementem zestawu są cztery rodzaje pokrywek, z których pomocą Nutri Boost 23180-56 przekracza wszelkie oczekiwania. Mamy do dyspozycji nakrętki pełne, dzięki którym możemy szczelnie zakręcić posiekane owoce czy warzywa i włożyć je do lodówki albo plecaka. Dodatkowo otrzymujemy nakrętki z ustnikiem oraz dzióbkiem, doskonale sprawdzające się w podróży, a także zakrętkę z dziurami. Ten ostatni element świetnie nada się w przypadku, gdy chcemy skorzystać ze świeżo zmielonych przypraw, takich jak cynamon, gałka muszkatołowa lub stworzyć własne mieszanki, na przykład pieprzu z kolendrą.

Uniwersalność oraz cena Nutri Boost 23180-56 sprawiają, że trudno jest przejść obok tej oferty obojętnie. Blender ma uniwersalne zastosowanie dzięki gamie kubków oraz pokrywek, które pozwalają cieszyć się koktajlami na wycieczce, w pracy czy w szkole. Nawet gdy jedna głowica tnąca znajduje się w zmywarce wraz z połową kielichów, wciąż mamy dostęp do zapasowych ostrzy oraz kubków. Blender kielichowy Russell Hobbs Nutri Boost 23180-56 to unikalny model na rynku, dzięki któremu możemy łatwo i przyjemnie rozsmakować się w zdrowych koktajlach oraz wprowadzić powiew świeżości do naszej kuchni.