Mobilność to jedna z wartości, które szczególnie sobie cenimy. Lubimy być niezależni, żyć aktywnie i realizować swoje pasje oraz cieszyć szeroko pojętą rozrywką niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujemy. Obecnie rynek oferuje wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które znacząco nam to ułatwiają. Znakomitym tego przykładem są tablety, które można umieścić pomiędzy laptopem a telefonem. Są bowiem lekkie, posiadają spore wyświetlacze i mogą stanowić zarówno narzędzie służące zarówno do pracy, jak i zabawy. Jeżeli zastanawiasz się który produkt kupić, w podjęciu decyzji z pewnością pomoże Ci recenzja urządzenia Samsung Galaxy TAB S5e.

Samsung Galaxy TAB S5e – opinie o urządzeniu

Samsung to producent sprzętu elektronicznego, który uchodzi za jednego z liderów w branży. Słynie z solidnego wykonania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, czego znakomitym przykładem jest Galaxy TAB S5e. To nowoczesny tablet, który łączy w sobie funkcjonalność oraz walory estetyczne. Posiada smukłą konstrukcję, jest lekki, a co za tym idzie, będzie nieodłącznym towarzyszem każdej podróży. Waży jedynie 400 g, a jego grubość to 5,5 mm. Gdy włożysz go do walizki lub torby, praktycznie tego nie poczujesz! Tablet jest utrzymany w klasycznej kolorystyce. Możesz wybierać spośród trzech wersji: czarnej, złotej i srebrnej. Na szczególną uwagę zasługuje duży ekran o przekątnej 10,5 cala, który posiada bardzo wąskie ramki. Dzięki temu nie tylko świetnie się prezentuje, ale i zapewnia odpowiednio duże pole do popisu. Jeśli chodzi o tablet Samsung Galaxy TAB S5e w recenzji nie mógłbym pominąć tak istotnej kwestii, jaką jest wspaniałe odwzorowanie barw i najdrobniejszych detali, które gwarantuje ten wyświetlacz. To urządzenie będzie więc doskonałym rozwiązaniem dla wymagających osób, które spędzają wiele czasu na oglądaniu filmów, seriali, czy na pracy z grafiką komputerową. Jesteś kinomaniakiem? W takim razie ucieszy Cię fakt, że ten tablet wyposażono również w cztery głośniki z technologią Dolby Atmos, która zapewnia niepowtarzalne wrażenia dzięki czystemu i bogatemu dźwiękowi. Ucieszysz się również, jeśli posiadasz już inne sprzęty marki Samsung. Urządzenie można zintegrować ze smartfonem Galaxy oraz z inteligentnym wyposażeniem domowym, korzystając w tym celu z aplikacji SmartThings. Niejeden test Samsung Galaxy TAB S5e dowodzi, że urządzenie to znacząco przyczynia się do oszczędności czasu i energii.

Wiele możliwości w zasięgu ręki

Tablet posiada aż 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można dodatkowo powiększyć do 512 GB. W ten sposób będziesz mógł mieć wszystkie niezbędne pliki w jednym miejscu i korzystać z nich zawsze, gdy będą Ci potrzebne. Nie musisz się bać – będą one odpowiednio chronione przy pomocy starannie zaprojektowanego systemu zabezpieczeń. Urządzenie odblokujesz wyłącznie Ty, używając w tym celu skanera linii papilarnych lub inteligentnej funkcji rozpoznawania twarzy. Płynność pracy gwarantują 4 GB pamięci RAM. Pozytywne opinie Samsung Galaxy TAB S5e zawdzięcza także dzięki swojej baterii, która umożliwia korzystanie z urządzenia nawet przez 14 godzin! Serdecznie polecam!