Garett Fit 23 to smartband ceniony w szczególności przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Ten inteligentny zegarek to swego rodzaju przenośny trener personalny. Został stworzony z myślą o lepszej organizacji treningów. Na bieżąco kontroluje ilość spalonych kalorii i aktualny puls. Dobra opaska powinna być wygodna i uniwersalna. Oczywiście, niezwykle ważny jest również design, który musi pasować zarówno do codziennych stylizacji, jak i stroju sportowego. Bardzo ważną cechą jest także wytrzymałość na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Czy model Garett Fit 23 spełnia te funkcje? Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego produktu, koniecznie przeczytaj poniższą recenzję.

Smartband Garett Fit 23 – czym się charakteryzuje?

Jest to jedna z nielicznych opasek, charakteryzujących się przystępną ceną, której działanie oparte jest o system GPS. Jest to bardzo precyzyjny system, którego w żaden sposób nie da się oszukać (w przeciwieństwie do urządzeń, które działają na podstawie liczenia kroków). Wystarczy jeden, obszerniejszy ruch ręką, aby aktywność ta została odnotowana. Dzięki nawigacji GPS zegarek ten podaje informacje z uwzględnieniem wysokości i rzeźby terenu wybranej trasy. Tworząc recenzję Garett Fit 23 nie można zapomnieć o jego eleganckim wyglądzie. Design charakteryzuje się wyjątkową estetyką i nowoczesnością. Będzie doskonale wyglądał z różnymi zestawieniami ubrań. Ogromną zaletą, która spodoba się wszystkim amatorom sportów wodnych, jest jego odporność na zachlapania. Posiada także certyfikat gwarantujący ochronę przed wnikaniem pyłu.

Sposób użytkowania opaski Garett Fit 23

Smartband marki Garett w teście łatwości użytkowania wypada zaskakująco dobrze. Jest to urządzenie charakteryzujące się niebywale intuicyjnym działaniem. Ogromnym atutem jest możliwość synchronizacji z darmową aplikacją Garett Sport. Jest ona dostępna na mobilne urządzenia z systemem iOS i Android. Dzięki niej opaska może współpracować ze smartfonem, dając wręcz nieograniczoną pulę możliwości. Gadżet dedykowany jest różnym rodzajom aktywności. Aby zoptymalizować jego działanie, należy dokładnie wybrać nazwę uprawianego sportu. Bez względu na daną dyscyplinę, dobrym rozwiązaniem jest też korzystanie z opcji liczenia kroków. Smartband umożliwia dokonanie pomiaru tętna – zarówno w spoczynku, jak i w trakcie wysiłku. Jest to doskonały sposób monitorowania swojej kondycji i stanu zdrowia.

Czy warto kupić smartband Garett Fit 23?

Jest to niezwykle użyteczny sprzęt, w który niewątpliwie warto zainwestować. Jeżeli zastanawiasz się, jaki model dobrze się sprawdzi w monitorowaniu sportowych postępów, doskonałym wyborem będzie właśnie Garett Fit 23, opinie użytkowników zdecydowanie to potwierdzają. Gadżet ten posiada wiele przydatnych funkcji. Za pomocą subtelnych wibracji informuje o przychodzących na smartfon połączeniach. Również bateria charakteryzuje się wyjątkowo długim czasem działania. Jeżeli szukasz niezawodnego produktu, który nieustannie będzie kontrolował Twój stan aktywności, to opaska marki Garett będzie urządzeniem dla Ciebie.