Elektroniczna waga łazienkowa Łucznik BS-11A to wysokiej klasy sprzęt, który na tle produktów innych producentów wyróżnia duży stopień zaawansowania oraz bardzo atrakcyjna cena. Według opinii wielu użytkowników, którzy posiadają wagę Łucznik BS-11A, jedną z głównych zalet wagi jest wysoka dokładność, a także możliwość zapamiętywania wagi kilku osób oraz dodatkowe wskaźniki pomiaru. Na uwagę zasługuje także solidna konstrukcja urządzenia: podstawa jest wykonana ze szkła hartowanego, które zapewnia stabilność, a nóżki wagi są antypoślizgowe, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z niej na gładkich powierzchniach podłóg. Dodatkowym atutem urządzenia jest także wskaźnik stopnia zużycia baterii.

Zadbaj o swoje zdrowie z wagą Łucznik BS-11A

Wybrany model wyróżnia ilość dodatkowych opcji, które sprawiają, że waga poza swoją podstawową funkcją pełni też rolę urządzenia do pomiaru stanu naszego zdrowia. Główne jego zalety to:

  • automatyczna kalibracja: urządzenie uruchamia się automatycznie, a po skończonej analizie wagi wyłącza się samoczynnie, co pozwala zaoszczędzić energię.
  • funkcja pomiaru BMI: urządzenie zostało wyposażone w opcję obliczania współczynnika BMI, który pozwala nam skontrolować swoją wagę pod kątem przedziału wagowego dla naszego wzrostu i płci.
  • funkcja analizy ciała: waga Łucznik pozwala nie tylko na kontrolę masy ciała, ale także informuje o procencie tkanki tłuszczowej, masy kostnej i mięśni, co wyróżnia go na tle innych modeli. Dzięki tym opcjom masz możliwość w pełni kontrolować swój stan masy ciała, co jest bardzo przydatne w przypadku osób ćwiczących, na diecie i tych, którzy planują zwiększenie masy mięśniowej. Zdecydowanym plusem jest także duża dokładność danych (0,1%) oraz możliwość wyłączenia dodatkowych pomiarów, jeśli zależy nam na wyświetleniu samego wskaźnika masy ciała.
  • poziom stopnia nawodnienia organizmu: w wielu przypadkach przyrost wagi może być spowodowany nadmiarem wody w organizmie. Dzięki tej opcji waga Łucznik BS-11A pozwoli Ci kontrolować poziom nawodnienia, co przekłada się na skuteczniejszą walkę ze zbędnymi kilogramami.
  • pamięć użytkowników: jeśli zależy Ci na regularnych pomiarach wagi ciała kilku osób jednocześnie, waga Łucznik BS-11A pozwoli Ci na zapamiętanie odczytów wagi dla aż 10 użytkowników, co wyróżnia ten model wśród konkurencyjnych urządzeń, a nawet tych z wyższej półki cenowej.
  • panel LCD: waga posiada duży i wyraźny elektroniczny ekran LCD, co wpływa na czytelność i przejrzystość wyświetlanych na nim pomiarów.
  • zasilanie: urządzenie Łucznik BS-11A jest wyposażone tylko w jedną baterię CR2032, która dodatkowo dołączona jest w zestawie.

Waga łazienkowa Łucznik BS-11A – podsumowanie

Podsumowując, waga łazienkowa Łucznik BS-11A jest praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniem dla osób pragnących efektywnie kontrolować swoją masę ciała. Jej duża liczba dodatkowych funkcji sprawia, że jesteś w stanie systematycznie śledzić efektywność i przebieg swojej diety czy treningów, co wpływa na dużą popularność modelu wśród dietetyków, sportowców czy osoby stosujących diety.