Sony WH-L600 to słuchawki o wadze 320 g, które potrafią pracować aż przez 17 godzin na jednym ładowaniu – to z kolei trwa około 6 godzin. Stworzone zostały do reprodukcji cyfrowego dźwięku przestrzennego. Posiadają bardzo duży zasięg sieci bezprzewodowej – aż 30 m – co pozwoli Ci na opuszczenie pomieszczenia nawet w trakcie oglądania filmu lub słuchania muzyki, nie musisz się martwić o przerwanie łączności. Kiedy słuchawki stracą swoją moc, wystarczy, że położysz je na podstawce, która jest w zestawie z urządzeniem i automatycznie zaczną się ładować. Dodatkowo stojak na słuchawki wygląda designersko i elegancko, przez co można go umieścić w każdym miejscu. Wyposażony jest także w wiele wejść audio, co pozwala na podłączenie do niego telewizora, odtwarzacza Blu-ray czy konsoli do gier. To świetny gadżet dla każdej osoby, która ceni sobie mocne brzmienie podczas słuchania muzyki, oglądania filmu lub grania w grę.

 

Recenzja Sony WH-L600 – test praktyczny

Słuchawki Sony WH-L600 posiadają łącze bezprzewodowe Bluetooth, dzięki któremu bez problemu w szybkim czasie połączą się z każdym multimedialnym sprzętem w Twoim domu. Wyposażone zostały w technologię Dolby Audio, która zapewni Ci niesamowitą jakość i głośność dźwięku. Od teraz każdy seans filmowy z Sony WH-L600 może przypominać Ci wypad do kina. Oferują niesamowity 7.1-kanałowy przestrzenny dźwięk, który zapewnia rewelacyjny odsłuch. Producenci Sony pomyśleli także o fanach gier, zwłaszcza piłki nożnej, dlatego w trybie sportowym możesz usłyszeć odgłosy tłumu w tle i poczuć się, jakbyś naprawdę był na stadionie. W trybie głośności natomiast masz możliwość usłyszeć każdą linię dialogów. Przetworniki kapsułkowe zamontowane w słuchawkach mają średnicę 40 mm, dzięki czemu posiadają szeroki zakres częstotliwości i głęboki bas. Podstawka dołączona do urządzenia daje możliwość łączenia się z przewodami 3,5 mm stereo, optycznymi, a także cyfrowymi i HDMI. To daje dużą różnorodność sprzętów, które mogą współdziałać z Twoimi słuchawkami. Oglądanie filmów czy granie w ulubione gry jeszcze nigdy nie było tak niezwykłe i realistyczne jak ze słuchawkami Sony WH-L600.

 

Sony WH-L600 – opinie o słuchawkach i podsumowanie

Użytkownicy są pod wrażeniem działania słuchawek, jeszcze nigdy nie mieli możliwości słuchania muzyki z tak dobrym jakościowo dźwiękiem. Każda osoba, która użyła ich po raz pierwszy do oglądania filmu, stwierdziła, że to naprawdę działa i rzeczywiście czuje się jak w sali kinowej. Konstrukcja sprzętu i jego niewielka waga sprawia, że konsumenci prawie wcale nie czują słuchawek na swojej głowie, dodatkowo, co również jest bardzo istotne, nic ich nie uciska i nie uwiera. Podstawka, która jest w zestawie, bardzo ułatwia wielu osobom nie tylko ładowanie urządzenia, ale także jego przetrzymywanie w odpowiednim i bezpiecznym miejscu. Słuchawki prezentują się elegancko na stojaku, tworząc bardzo dobrany komplet. Kupujący zdecydowali, że był to ich najlepszy zakup z kategorii elektroniki i cieszą się, że ich wybór padł właśnie na Sony WH-L600. Polecają ten produkt i zachęcają do jego zakupu, bo naprawdę warto postawić na rewelacyjną jakość dźwięku.