Trudno obecnie wyobrazić sobie życie bez komputera. To narzędzie, które służy Ci nie tylko do pracy, ale także do rozrywki. Bardzo dużo osób wciąż korzysta z modeli stacjonarnych, które wymagają zaopatrzenia się także w dodatkowe elementy, takie jak klawiatura, myszka, głośniki czy monitor. To on odgrywa niezwykle istotną rolę, bowiem na jego ekranie obserwujesz efekty wykonywanych przy pomocy komputera czynności. Aby móc cieszyć się pełną wygodą i zapewnić sobie możliwość wielogodzinnego użytkowania sprzętu bez zbędnego dyskomfortu należy potraktować jego zakup jako inwestycję. Jeśli zastanawiasz się, czy godną uwagi propozycją jest monitor LG UM69G – recenzja, którą przygotowaliśmy, pomoże Ci podjąć decyzję!

Monitor LG Ultragear 34UM69G – sprzęt o wielu możliwościach zastosowania 

Monitor LG Ultragear 34UM69G już od pierwszej chwili zachwyca swoimi rozmiarami i nowoczesnym, minimalistycznym designem. To wyświetlacz, którego przekątna posiada aż 34 cale, do stworzenia wykorzystano wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych. To zdecydowanie odpowiedni produkt dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość obrazu. Specjalna funkcja zarządzania kolorami 6-Axis Control umożliwia dopasowanie do swoich potrzeb każdej barwy na ekranie! Mowa tutaj o niezależnych od siebie opcjach regulacji zarówno odcieni, jak i nasycenia, które niezwykle docenią graficy komputerowi i artyści.

Tryb Reader Mode gwarantuje redukcję emisji niebieskiego światła, ocieplając obraz i zmniejszając tym samym zmęczenie oczu oraz poczucie nadmiernego rozbudzenia. Z kolei technologia Flicker Safe eliminuje irytujący efekt migotania. Nic więc dziwnego, że wystawiane na temat monitora LG UM69G opinie podkreślają, że jest to idealny model do długotrwałej pracy, która wymaga skupienia i precyzji. Na tym sprzęcie dostrzeżesz najdrobniejsze detale bez większego wysiłku! Warto podkreślić, że rozdzielczość w formacie 21:9 docenisz, szczególnie jeśli lubisz grać w gry komputerowe. Tak panoramiczny obraz nadaje bowiem realizmu i zapewnia dodatkowe wrażenia! Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy matrycy IPS będziesz mógł czerpać przyjemność z oglądania perfekcyjnie odwzorowanych kolorów.

Produkt dla najbardziej wymagających

Przeprowadzony z użyciem LG UM69G test pozytywnie zweryfikował zapewnienia producenta dotyczące czasu odświeżania obrazu. Rzeczywiście jest to wyłącznie 1 ms! Rezultat? Brak nieestetycznego rozmycia, eliminacja powidoków i gwarancja prowadzenia niezwykle płynnej rozgrywki. Monitor może pracować w oparciu o czternaście różnych ustawień, które pomogą Ci dostosować jego funkcjonowanie do aktualnych potrzeb i wykonywanych zadań. Przykładowo, Screen Split ułatwi Ci efektywną pracę wielozadaniową, a tryb Obraz w Obrazie umożliwi jednoczesne oglądanie filmu w jednym oknie, i realizowanie obowiązków zawodowych w drugim, znacznie większym. Monitor LG Ultragear 34UM69G to wysokiej klasy sprzęt, który możesz wykorzystywać na wiele rozmaitych sposobów. Na dodatek rewelacyjnie zaprezentuje się na biurku lub szafce.