Zegarek Citizen Blue Angels z limitowanej serii docenią nawet najbardziej wymagający mężczyźni. Akcesorium wyróżnia się najwyższą jakością zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i designu. Do jego stworzenia zastosowano wysokiej jakości stal oraz szkło szafirowe, które nie ulega zarysowaniom. Dzięki temu zegarek zachowa swoją żywotność i funkcjonalność przez wiele lat. Czym jeszcze może się pochwalić to wyjątkowe akcesorium z wyższej półki?

Zegarek męski Citizen Blue Angels – co warto o nim wiedzieć?

Marka Citizen znana jest z wysokiej jakości produkowanych wyrobów, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Nie mogło być inaczej z tym szczególnie wyjątkowym zegarkiem, który swoją kolorystyką nawiązuje do zespołu akrobacyjnego wchodzącego w skład Marynarki Wojennej USA. Na spodniej części tarczy znajdziemy ponadto logo jednostki. Nawiązanie to pozwoliło uzyskać nietuzinkową kolorystykę, w której barwa stali idealnie komponuje się z intensywnie żółtym kolorem wskazówek i detali oraz niebieską barwą tła i obramowania tarczy. Zestawienie kolorystyczne w połączeniu z charakterystyką konstrukcji sprawia, że zegarek Citizen Blue Angels z powodzeniem założymy do stylizacji na co dzień oraz na różne okazje, a przy tym zawsze będzie się wyróżniał swoją wyjątkowością.

Zegarek Citizen Blue Angels – jakość na lata

Tarcza i bransoleta zegarka Citizen Blue Angels zostały wykonane z wysokiej jakości stali, która nie tylko prezentuje się elegancko i wnosi duży wkład w estetykę akcesorium, ale dba również o jego korzystne właściwości, przekładające się na doskonałą żywotność. Do stworzenia tarczy wykorzystano natomiast szkło szafirowe, które jest w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, dzięki czemu zachowuje efektowny wygląd na lata. To wszystko w połączeniu z wysoką klasą wodoszczelności 200M sprawia, że zegarek Citizen Blue Angels odznacza się najwyższym poziomem funkcjonalności i może być z powodzeniem noszony nawet w ekstremalnych warunkach – na przykład podczas nurkowania.

Jakie funkcje posiada zegarek Citizen Blue Angels?

Akcesorium Citizen Blue Angels posiada cały zestaw zaawansowanych funkcji, które spełnią wymagania każdego użytkownika. Dzięki synchronizacji z zegarami atomowymi zegarek bez wyjątku pokazuje aktualny, prawidłowy czas. Na uwagę zasługuje system Eco-Drive, który polega na zamianie światła słonecznego w energię potrzebną do napędzania mechanizmu zegarka. W związku z tym nie wymaga on wymiany baterii, a jedno pełne naładowanie gwarantuje 6 miesięcy niezawodnej pracy. Oprócz tego zegarek Citizen Blue Angels pokaże nam, za jaki czas należy go nakręcić. Posiada ponadto chronograf, a nawet suwak logarytmiczny.

Czy warto zainwestować w zegarek Citizen Blue Angels?

Zegarek Citizen Blue Angels to niezawodne akcesorium o naprawdę doskonałych parametrach i wytrzymałej konstrukcji. Opinie oraz renoma marki pokazują, że jest zdecydowanie warty swojej ceny i posłuży przez wiele lat. Warto zdecydować się na zakup u autoryzowanego sprzedawcy marki, jakim jest sklep Zegarmistrz.com.