Jeśli szukasz pewnego i solidnego żelazka parowego w przystępnej cenie, które pozwoli uporać Ci się w krótkim czasie ze stertą prasowania, model BEKO SIM7124B spełni Twoje oczekiwania w 100%.

Wiele opinii użytkowników, którzy zakupili model żelazka BEKO SIM7124B, wskazuje na dużą praktyczność, jaką zapewnia ergonomiczne wykonanie żelazka. Dużym plusem urządzenia jest jego szybka gotowość do pracy i system samooczyszczania żelazka z kamienia. Dodatkowym walorem tego urządzenia jest także jego ergonomiczna konstrukcja: prosta budowa, antypoślizgowa rączka, długi i obrotowy przewód oraz duży i zamykany otwór wlewowy do pojemnika na wodę.

BEKO SIM7124B – komfort i bezpieczeństwo

Żelazko posiada zintegrowane automatyczne funkcje, dzięki którym prasowanie jest proste i wygodne. Podstawowe zalety modelu BEKO SIM7124B, jeśli chodzi o użyte w nim technologie, to:

  • szybkie tempo nagrzewania – możliwość rozpoczęcia prasowania niemal błyskawicznie po podłączeniu do prądu jest dużym plusem; pozwala zaoszczędzić czas i przydaje się, kiedy musimy wyprasować coś przed samym wyjściem z domu
  • wydajny system pary – jeśli zależy Ci na większej mocy pary, możesz zwiększyć jej jednorazowy wyrzut przy bardzo zagniecionych materiałach za pomocą jednego przycisku. Płynna regulacja strumienia pary, jaki chcemy uzyskać, pozwala dobrać ją w zależności od rodzaju prasowanej tkaniny. Efekty prasowania z modelem BEKO SIM7124B będą jeszcze bardziej zadowalające niż w przypadku innych żelazek dzięki systemowi SteamXtra, który gwarantuje silne i równomierne rozprowadzenie pary.
  • system silnego wyrzutu pary – ta opcja pozwala na idealne wygładzenie nawet najbardziej wygniecionego materiału, zapewnia również bardzo dużą moc strumienia pary
  • system antywapienny – funkcja zbierania osadu z wody gromadzącego się podczas prasowania zapewnia wydajną pracę, co przekłada się na bardzo długą żywotność urządzenia.
  • ceramiczna stopa żelazka – wykonanie stopy żelazka ze stali sprawia, że jest bardziej odporna na zarysowania oraz odznacza się dużą trwałością. Zapewnia także bardzo łatwy poślizg po powierzchni każdego rodzaju materiału, dlatego jest wyjątkowo przydatna przy prasowaniu bardziej wymagających tkanin typu len czy ubrania z jedwabiu.
  • blokada Anti-Drip – system zapobiegający kapaniu wody podczas prasowania zdecydowanie wpływa na komfort pracy. Z żelazkiem BEKO SIM7124B nie musisz się więcej martwić tym, że podczas zmiany pozycji żelazka na ubraniach powstaną nieestetyczne plamy.
  • system automatycznego wyłączenia – urządzenie pozostawione w bezruchu wyłączy się samoczynnie po pewnym czasie, zarówno odstawione na stopie, jak i pozostawione na desce. To zabezpieczenie przyda Ci się z pewnością, jeśli często prasujesz ubrania na krótko przed wyjściem z domu lub dłuższym wyjazdem, a po kilku godzinach nie pamiętasz, czy wyłączyłeś żelazko.

BEKO SIM7124B – podsumowanie

Podsumowując, żelazko BEKO SIM7124B prezentuje doskonały stosunek jakości do ceny: jest poręczne, a dzięki dodatkowym funkcjom świetnie radzi sobie z prasowaniem każdego rodzaju materiału. Model zaprojektowano dla tych, którzy cenią praktyczność i oszczędność czasu.