Głośnik Bluetooth Bose Soundlink Revolve+ ma wysoko postawioną poprzeczkę już od samego początku. Firma Bose wyróżnia się na rynku swoim designem oraz stosunkowo niewielkimi rozmiarami głośników. Nie tracą one jednak na jakości, bo ta za każdym razem jest powalająca, ale do tego za chwilę przejdziemy. Jeśli szukasz sprzętu, który daje świetną jakość dźwięku i ma wydajną baterię, to idealnie trafiłeś.

 

Przedstawiamy Bose Soundlink Revolve+ – wazon czy głośnik?

Wygląd przez wielu porównywany jest właśnie do wazonu, ale to nie na tym będziemy się skupiać, dlatego, że w swojej pozornie minimalistycznej budowie głośnik ma naprawdę wiele do zaoferowania. Wykonany jest z aluminium, a góra pokryta została gumą, na której znajdują się przyciski. Ich obsługa jest przyjemna i wygodna, można je bez problemu wyczuć i nie trzeba używać dużej siły, żeby je przycisnąć. Ładowanie umożliwia microUSB, wyposażony jest też w diody LED. Musimy też zawrócić uwagę na to, że sprzęt ten spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest wytrzymały na zachlapania.

 

Dla kogo jest przeznaczony i jak go używać?

Zacznijmy od najważniejszej informacji, która może ostatecznie przekonać Cię do Bose Soundlink Revolve Plus – dźwięk jest emitowany z każdej strony głośnika! Mówimy tutaj o 360 stopniach, czyli w skrócie nieważne, czy stoisz z przodu, czy po boku względem sprzętu – jakość odbieranego przez Ciebie dźwięku jest zawsze taka sama. Ze względu na to, swoje najwyższe możliwości może on osiągnąć w zamkniętym pomieszczeniu, jednak sprawdzi się też bardzo dobrze na zewnątrz, np. umilając czas spędzany ze znajomymi. Warto też podkreślić, że niezależnie od gatunku muzycznego, dźwięk jest czysty, przejrzysty, a wszystkie basy przyjemnie podkreślone.

 

Bose Soundlink Revolve test, który rozwiewa wątpliwości

Wiesz już, że jakość dźwięku nie ogranicza Twojego gustu muzycznego, ale musimy zastanowić się, przez jak długi czas możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Bateria głośnika jest bardzo wydajna, producent deklaruje 16 godzin pracy od ostatniego naładowania. Jednak mało kto słucha muzyki bez przerwy przez 2/3 dnia, dlatego przy standardowym użytkowaniu urządzenie może wytrzymać nawet ponad tydzień. Samo ładowanie również nie zajmuje zbyt wiele czasu, ponieważ trwa około 2 godzin.

 

Jak ułatwić obsługę, czyli kilka słów o aplikacji

Nie można o tym zapomnieć – aplikacja działa zarówno w systemie iOS, jak i Android. Poza podstawowymi funkcjami, które oferuje, czyli: sparowanie Bose Soundlink Revolve+ z naszym urządzeniem mobilnym czy regulacją głośności, dzięki niej można też na przykład zaktualizować oprogramowanie głośnika. Umożliwia też sprawdzenie poziomu naładowania urządzenia oraz zdalne przełączanie utworów. To nie wszystko, dlatego, że dzięki aplikacji można ustawić odpowiednie parametry, które pozwolą Ci na sterowanie głosem.

 

Bose Soundlink Revolve – opinie

Użytkownicy w zdecydowanej większości są zachwyceni możliwościami, jakie daje to stosunkowo niewielkie urządzenie w kontekście basu. Dźwięk dookoła (czyli 360 stopni) jest kolejnym strzałem w dziesiątkę, który bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Nietuzinkowy wygląd to kolejna często wymieniana zaleta. Można więc dojść do wniosku, że zarówno pod względem wykonania, jak i dobranych parametrów oraz codziennego użytkowania głośnik ten świetnie spełnia swoje zadanie.