Brother DCP-L3550CDW wielofunkcyjne urządzenie dla każdego

Japońskie urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3550CDW to produkt godny polecenia. Solidne wykonanie, banalnie prosta obsługa i nieskomplikowany design. Moje recenzja na temat tego sprzętu pokaże, że to drukarka, skaner i kopiarka, która nadaje się zarówno do domu, jak i również biura, czy szkoły. Z pewnością ogromną zaletą urządzenia jest łatwość obsługi i naprawdę prosty proces instalacji. Na temat tego sprzętu można odczytać pozytywne opinie innych zadowolonych użytkowników i są one z pewnością jak najbardziej słuszne.

Prosta obsługa i wygodne użytkowanie

Brother DCP-L3550CDW to urządzenie wielofunkcyjne. Jest sprzętem bezprzewodowym, zależnym od WiFi. Jeśli masz w domu płynnie działającą sieć, to nie będziesz mieć kłopotów z instalacją i użytkowaniem sprzętu. Proces instalacji jest banalnie prosty i bardzo intuicyjny. Drukarka ma wbudowaną kartę sieciową, dlatego łatwo nawiązuje kontakt z dostępną siecią WiFi. Szczerze mówiąc, byłam pozytywnie zaskoczona szybkością i łatwością, z jaką przyszło mi zainstalować urządzenie. Co bardzo ważne – drukarką Brother DCP-L3550CDW można sterować i zlecać na przykład pliki do wydrukowania nie tylko z laptopa czy komputera, ale również ze smartfona lub tableta. To użyteczna funkcja, żeby przygotować jakieś dokumenty na szybko. Bez włączania komputera, wyszukiwania i uruchamiania specjalnego programu itd. Łatwo i wygodnie.

Prosty design, szybkie drukowanie

Drukarka, kopiarka i skaner Brother DCP-L3550CDW ma naprawdę prostą budowę i taka też jest w użytkowaniu. Drukuje naprawdę szybko, jak zresztą na laser przystało. Wydruki są bardzo dobrej jakości. Zarówno te czarno-białe, jak i również kolorowe. Jednakże używam głównie czarnego tuszu, bo drukuję zazwyczaj teksty, czy mniej skomplikowane grafiki. Więc tutaj nie mogę się do niczego przyczepić. Myślę, że urządzenie w pełni spełnia moje oczekiwania. Dużą zaletą jest dla mnie to, że pojemnik i podajnik drukarki mieści aż pół ryzy papieru. Jeśli ktoś dużo drukuje, jest to z pewnością wygodne. Nie trzeba zbyt często dokładać papieru. Mój test Brother DCP-L3550CDW wypada zdecydowanie pomyślnie!

Ogólna opinia o Brother DCP-L3550CDW

Cena urządzenia Brother DCP-L3550CDW jest naprawdę przystępna. Jak na produkt świetnej jakości, ale bez wydawania jakiejś kolosalnej sumy. Produkt cechuje solidność, jak na japońskie elektroniczne urządzenia przystało. Drukarka ma prosty design. Doskonale mieści się w półce średnio dużego biurka. Jasnoszary kolor obudowy sprawia, że sprzęt nawet jeśli nieco się zakurzy, nie będzie to widoczne. Jest wygodna w użytkowaniu. Procesy drukowania i skanowania odbywają się naprawdę szybko. Duży plus za pojemny podajnik papieru. I oczywiście wielka pochwała za bardzo dobrą jakość wydruków, które w pełni mnie zadowalają. Według mnie urządzenie sprawdzi się w zarówno w firmie, biurze, jak również w domu. Jeśli dużo drukujesz to Brother DCP-L3550CDW jest zdecydowanie dla Ciebie. Jak sugerują opinie innych użytkowników, w tym moja, jest to wydajne urządzenie, ciche w pracy i jak pisałam wcześniej, łatwe w instalacji oraz obsłudze.