DJI FPV COMBO to nie tylko dron przeznaczony dla profesjonalistów, ale także urządzenie, którym z łatwością mogą sterować początkujący użytkownicy. Sprzęt ten jest zintegrowany z dołączonymi do zestawu Gogle V2, dzięki czemu można widzieć na żywo i w 3D obraz transferowany przez kamerę. Po wielu przeprowadzonych testach można stwierdzić, że jest to produkt godny zaufania.

Budowa dronu

DJI FPV COMBO odznacza się niską wagą, pomimo której urządzenie zachowuje prawidłową trajektorię. Cztery śmigła umożliwiają szybkie poruszanie się w powietrzu, a także sprawne wznoszenie się na wysokość aż 6000m. Dzięki automatycznemu przełączaniu się między częstotliwościami dron jest w stałym kontakcie z użytkownikiem, przesyłając mu pełen obraz. Ta właściwość jest również odpowiedzialna za jego niesamowity zasięg, wynoszący aż 10 km. Tak daleki lot jest bezpieczny, za sprawą innowacyjnych czujników, wykrywających wszelkiego rodzaju przeszkody na swojej drodze.

Właściwości DJI FPV COMBO

Urządzenie to wyróżnia się na tle innych dronów, dzięki nowoczesnym funkcjom i systemom, w nim zaprogramowanym. Na początku warto wspomnieć o trzech trybach lotu, które urządzenie oferuje. Tryb S, czyli sportowy jest wygodny w sterowaniu i pozwala na kręcenie dynamicznych ujęć, takich jak ruch pojazdów czy zwierząt. Tryb M umożliwia całkowitą kontrolę nad urządzeniem i pełne wykorzystanie dostępnych funkcji, co wiąże się z wykonywaniem nietuzinkowych filmów wzbogaconych o obroty, płynne przejścia czy slowmotion. Natomiast tryb N to połączenie tradycyjnego sterowania z kontrolą panelu i automatycznym sprawdzaniem, czy dane komendy są bezpieczne. Tryb ten przypadnie do gustu wszystkim początkującym użytkownikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dronami.

Oprócz tego w urządzeniu znajduje się system Return to Home, który zapisuje wykonaną trasę i umożliwia bezpieczny powrót w początkowe miejsce. Dzięki temu nawet po straceniu z oczu drona, będzie on w stanie sam wrócić do miejsca startu. Jeśli wybierasz się ze znajomymi na wspólne nagrywanie filmów, mogą oni również widzieć rzeczywisty widok z DJI FPV COMBO. Jest to możliwe, za sprawą Gogle V2, które połączą się z urządzeniem i będą wyświetlać obraz na żywo.

Podsumowanie recenzji DJI FPV COMBO

Dron FPV COMBO jest doskonałym rozwiązaniem do kręcenia ujęć w mieście oraz na obszarach niezabudowanych. To sprzęt, który wykazuje się wysoką trwałością i niezawodnością. Jego sterowanie jest niezwykle proste, w wyniku czego każdy sobie z tym zadaniem poradzi. Dodatkową zaletą sprzętu będzie to, że można z niego korzystać zaraz po wyjęciu z pudełka, co pozwala niemal natychmiastowo cieszyć się z jego zakupu. Oprócz tego opracowano innowacyjny tryb dla nowicjuszy, który pozwala na ćwiczenie swoich umiejętności sterowania dronem. Za sprawą aplikacji DJI Virtual Flight można latać urządzeniem w wirtualnym środowisku, tym samym udoskonalając swoje zdolności. Liczne opinie na temat DJI FPV COMBO dowodzą, że jest to produkt ceniony przez wielu użytkowników. Jeżeli również korzystałeś z tego drona, podziel się swoimi wrażeniami.