Laserowa drukarka od Lexmark to połączenie wysokiej wydajności koloru oraz szybkiego tempa wydruku. Model C3224DW został zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom nawet najmniejszej przestrzeni, jednocześnie zapewniając niezawodność przy drukowaniu także dużych nakładów i niestandardowych formatów.

Drukarka Lexmark C3224DW – recenzja

Drukarka kolorowa Lexmark jest urządzeniem jednofunkcyjnym, które służy do wydruku tekstu i grafik zarówno w czerni, jak i w kolorze. Poza standardowym rodzajem papieru możesz drukować również na etykietach, kartach, papierze błyszczącym oraz kopertach. Na uwagę zasługuje duża prędkość wydruku, która umożliwia uzyskanie 22 stron na minutę, także w kolorze. Urządzenie wyposażono w niezwykle wydajny procesor wielordzeniowy o częstotliwości 1 GHz, który pozwala na zachowanie takiego samego tempa wydruku także przy realizacji większych zadań. Na szybsze tempo pracy oraz niższe zużycie energii przy intensywnej eksploatacji na co dzień duży wpływa ma funkcja automatycznego druku dwustronnego. Ogranicza ona także zbędne zużycie papieru. Z myślą o bezpieczeństwie drukowania Lexmark C3224DW posiada system zabezpieczeń, który chroni wrażliwe informacje do wydruku prywatnych i poufnych informacji.

Lexmark C3224DW – test

Drukowanie za pomocą Lexmark C3224DW odbywa się przy pomocy kabla USB podłączanego do komputera, modułu WiFi oraz poprzez Ethernet. Alternatywną opcją jest drukowanie z chmury oraz za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Wykonywanie wydruków za pomocą urządzeń mobilnych znacznie upraszcza aplikacja producenta Lexmark Mobile Print. Zaawansowana technologia wpływa na szybki przesył danych i taką samą jakość wydruku niezależnie od nośnika i formatu. Producent gwarantuje wydajność oryginalnych kaset z tonerem Unison na poziomie 1500 stron oraz wyjątkowo intensywność i trwałość Twoich kolorowych wydruków. W zestawie z drukarką otrzymujesz także dwa tonery startowe: czarny, który umożliwia wydruk pierwszych 750 stron A4 oraz kolorowy, dzięki któremu uzyskasz 500 stron kolorowego druku.

Lexmark C3224DW – w trosce o wygodę drukowania

Według opinii Lexmark C3224DW posiada wiele udogodnień, które wpływają na jego prostą i bezproblemową obsługę. Liczne oceny użytkowników podkreślają jego kompaktową obudowę, dzięki której drukarka mieści się nawet na biurku, cichy tryb pracy oraz szybkie tempo wydruku. Warto także docenić energooszczędny tryb, który pozwala na sprawne przechodzenie ze stanu uśpienia do drukowania oraz w drugą stronę bez potrzeby zmiany ustawień drukarki przez użytkownika. Intuicyjną obsługę urządzenia zapewnia wygodny, bo aż dwuwierszowy wyświetlacz panelu sterowania typu LCD oraz prosta konfiguracja ustawień urządzenia.

Podsumowując, prezentowany model wyróżnia energooszczędna technologia, wydajne drukowanie w kolorze oraz szybkie tempo pracy. Możliwości zdalnego wydruku, wbudowane funkcje bezpieczeństwa oraz niska cena Lexmark C3224DW sprawiają, że jest to wydajne i solidne urządzenie, które posłuży na lata.