Uwielbiasz aktywny wypoczynek, uprawianie sportu czy może poranny jogging? Satysfakcję sprawiłby Ci wieczorny raport o liczbie przebytych kroków czy pokonanym dystansie? Marzysz o urządzeniu, które będzie kontrolować parametry Twojego organizmu i dopingować Cię w pokonywaniu własnych barier podczas różnych treningów? Opaska sportowa Garett Fit 15 została wyprodukowana z myślą o Tobie !

Utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej wymaga sporego samozaparcia i dużej motywacji. Smartband Garett fit 15 pomoże Ci zmierzyć się z trudnościami! Zalet urządzenia jest wiele. Zacznijmy od wodoszczelności. Stopień ochrony na poziomie IP68 jest gwarancją bardzo dużej wytrzymałości, a jednocześnie oznacza pełną ochronę przed wnikaniem cieczy do wnętrza. Bez obaw można zanurzać go w wodzie, a więc także z powodzeniem odbywać z nim trening na pływalni.

Konfiguracja smartfona z opaską Garett Fit 15

Istnieje możliwość pobrania odpowiedniej aplikacji, dzięki której opaska sportowa skonfiguruje się ze smartfonem. Warto to zrobić, gdyż to właśnie na telefonie można zmieniać ustawienia opaski. Dyskretne powiadomienie, jakie otrzymujemy od smartbanda, informuje o odebranej wiadomości SMS czy przychodzącym połączeniu. To urządzenie pozwala na utrzymanie Twojej wygody i komfortu na najwyższym poziomie.

Opaska sportowa Garett Fit 15 – funkcje

Smartband posiada wiele przydatnych funkcji, między innymi pomiar tętna, ciśnienia, kontrola stopnia natlenienia krwi. Wszystko po to, aby jak najlepiej móc dobrać rodzaj wysiłku do aktualnych potrzeb organizmu. Urządzenie posiada różne rodzaje treningów do wyboru, dzięki czemu podawane parametry są bardzo zbliżone do rzeczywistego stanu rzeczy. Opaska sportowa Garett Fit 15 liczy kalorie, przebyte kroki, a nawet monitoruje sen oraz stan nawodnienia organizmu. W związku z szybkim stylem życia bardzo często zapominamy o odpowiedniej ilości snu czy piciu wystarczającej ilości wody. Opaska będzie pamiętać o tym za nas. Została stworzona z myślą o zachowaniu dobrej kondycji Twojego organizmu.

Smartband Garett Fit 15 – specyfikacje techniczne

Urządzenie posiada wbudowany ekran OLED o średnicy 0,96 cala. Jest kompatybilne z systemami Android i iOS. Opaska ma wbudowaną baterię litowo-polimerową, dzięki czemu czas czuwania przy pełnym naładowaniu wynosi aż 15 dni, a czas pracy – 7 dni. Naładowanie urządzenia do 100% zajmuje około 2 godziny. Smartband cechuje się gumowym paskiem o maksymalnym obwodzie 22,5 cm. Warto dodać, że do wyboru są różne kolory gadżetu, a cała jego waga to jedynie 24 gramy.

Garett Fit 15 – opinie

Test opaski Garett Fit 15 potwierdził, że jest to urządzenie najwyższej jakości, dzięki czemu spełnia wymagania klientów. Dobrze wpasowuje się w indywidualne preferencje użytkowników. Najbardziej docenianą zaletą jest jego lekkość. Waży on zaledwie 24 gramy, przez co praktycznie nie odczuwa się go na ręce. Noszenie takiej opaski sportowej jest zatem bardzo komfortowe. Wiele osób ceni również fakt, że bateria urządzenia ładuje się szybko. Niemal wszystkie opinie na temat smartbanda Garett Fit 15 są pozytywne i zachęcają do zakupu.
Jeśli jesteś aktywny fizycznie lub chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, inwestycja w opaskę Garett Fit 15 będzie strzałem w dziesiątkę!