Lokówka Philips BHB878/00 z innowacyjnym systemem, pozwala cieszyć się najlepszymi stylizacjami. Jeden przycisk pozwala uzyskać piękne i trwałe loki. Urządzenie zakręca doskonale włosy, niczym profesjonalny fryzjer, a jednocześnie nie niszczy struktury pasm. Automatyczna lokówka umożliwia tworzyć trwałe loki w bezpiecznej dla włosów temperaturze. Długi wałek oraz wygodny pionowy uchwyt i otwarta konstrukcja urządzenia, świetnie się dopasowuje do naturalnego ułożenia, przez co można stworzyć idealne stylizacje, wkładając minimum wysiłku. Lokówkę należy trzymać w naturalnej pionowej pozycji.  W ten sposób szybko i wygodnie można zrobić loki na całej głowie. Przycisk funkcyjny umożliwia intuicyjną obsługę. Fale prezentują się bardzo naturalnie i olśniewająco. Philips bhb878/00 test wykonany na moich włosach pokazał, że urządzenie pozwala uzyskać jednolite loki na całej długości włosów, przy tym pasma prezentują się bardzo dobrze, nie niszczą się, ze względu na dodatek keratyny. Bezpieczna konstrukcja lokówki izoluje palce od wysokiej temperatury. Wyprofilowana komora umożliwia tworzenie loków przy nasadzenie włosów.

Philips BHB878/00 – recenzja

Powłoka ceramiczna dba o kondycję włosów. Keratyna odpowiada za ich zdrowy wygląd. Wałek zapewnia gładkie przesuwanie się po strukturze oraz ich ochronę przed wysoką temperaturą. Lokówka posiada 27 kombinacji, przez co stworzyć może wiele różnych stylizacji, od delikatnych fal po grube sprężyste loki. Przez co można dopasować stylizacją do każdej długości włosów. Wystarczy wybrać temperaturę, czas oraz sposób kręcenia. Technologia MoistureProtect dostosowuje temperaturę, przez co włosy zachowują naturalny blask i nawilżenie. Urządzenie zapewnia ochronę włosów przed przegrzaniem, poprzez dopasowanie optymalnej temperatury. Połączenie otwartej konstrukcji oraz gładkiego wałka i czujnika, to szybki sposób na wykonaniu loków, bez ryzyka wplątania włosów.

Philips BHB878/00 – test

Czujnik wstrzymuje działanie lokówki, gdy zauważy, że włosy zostały nieprawidłowo włożone lub jest ich za dużo na raz. Gładki wałek minimalizuje tarcie, nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo. Philips bhb878/00 opinie są bardzo dobre, ze względu na prostą obsługę oraz ochronę włosów. Lokówka dedykowana jest zarówno dla osób o cienkich włosach, jak i posiadaczek gęstych pasm. Lokówka automatyczna Philips – recenzja oparta jest na moim doświadczeniu, dostałam ją kilka miesięcy temu. Jest to urządzenia bardzo intuicyjne, doskonale spełnia swoją rolę, przy niewielkim wysiłku można uzyskać piękne loki niczym po wyjściu z salonu fryzjerskiego.  Za pomocą jednego przycisku możesz otrzymać trwałe loki, które się nie elektryzują. Szeroki wybór kombinacji, pozwala stworzyć romantyczne loki na wieczorne wyjście czy lekkie naturalne fale do pracy. Philips BHB878/00 recenzja pokazują, że tę lokówkę cechuje dobry stosunek ceny do jakości. Urządzenie z pewnością spełnia oczekiwania wymagających kobiet, które cenią perfekcyjny wygląd bez względu na sytuację.