Maxcom FW34 to smartband współpracujący z systemem Android oraz iOS. Wyposażony został w Bluetooth 4.0, akumulator 105 mAh, a także aplikację Gloryfit. Rozmiar wyświetlacza wynosi 1,04 cala. Wbudowane funkcje to między innymi pulsometr, krokomierz, monitor snu i tętna, powiadomienia Push Service, czujnik bezruchu, przypomnienie o piciu wody, powiadomienia social media czy nawet pomiar BMI. Jego średni czas pracy to 10 dni. Smartband Maxcom FW34 charakteryzuje się klasą odporności IP67. Waga opaski to zaledwie 24 g, co znacząco wpływa na komfort noszenia. Urządzenie świetnie prezentuje się na nadgarstku i posiada wszystkie najważniejsze opcje.

Recenzja Maxcom FW34 – test urządzenia

Maxcom FW34 jest to pierwsza opaska, która mierzy BMI. Możesz na bieżąco kontrolować, jak Twoje treningi wpływają na Twój organizm oraz czy zachodzą już jakieś zmiany. Wbudowane czujniki i dane z aplikacji poinformują Cię o masie Twojego ciała. To bardzo ważna funkcja, która usprawni ćwiczenia oraz zadba o Twoje zdrowie. Maxcom ma także dwie najbardziej przydatne możliwości, takie jak czujnik bezruchu oraz przypomnienie o piciu wody. Kiedy za długo siedzisz i nie podejmujesz żadnej aktywności, opaska informuje, że należy wstać z krzesła i się poruszyć. Picie wody, zwłaszcza w upalne dni, jest bardzo ważne, jednak na co dzień pewnie często o tym zapominasz. Teraz ta czynność będzie dla Ciebie o wiele prostsza, ponieważ niezawodny smartband, będzie codziennie (w odpowiednich odstępach czasowych) informować Cię o tym, że nastała odpowiednia pora na wypicie szklanki wody.

Nie musisz martwić się o codzienne ładowanie swojego urządzenia, ponieważ Maxcom potrafi działać nieprzerwanie nawet przez 10 dni – przez ten czas możesz cieszyć się sportem i treningami bez potrzeby zasilania zegarka. Jeżeli masz kłopot w porozumiewaniu się po angielsku i nie znasz innych języków, to nic straconego. Opaska wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów i stworzyła sprzęt z polskim oprogramowaniem, aby ułatwić Ci korzystanie z niego każdego dnia. Dodatkowo ten świetny gadżet skrywa inne umiejętności, które zdecydowanie przydadzą Ci się na co dzień. Od teraz podczas spacerów, biegania i innych aktywności ruchowych będziesz mógł sprawdzić ilość zrobionych kroków i spalonych kalorii. Możesz także zmierzyć swój puls i kontrolować, jak wygląda on w trakcie wykonywania intensywnych ćwiczeń. Co więcej, bez zaglądania do smartfona sprawdzisz powiadomienia z social mediów, które przyjdą prosto na Twoją opaskę.

Smartband Maxcom FW 34 – opinie

Klienci potwierdzają, że smartband Maxcom FW 34 to dobra opaska, która cechuje się świetnym czasem pracy baterii, jest funkcjonalna oraz ma zachwycający wyświetlacz. Technologia wykonania jest doceniana przez wiele osób, które postanowiły wejść w posiadanie opaski. Smartband ma wszystko to, czego potrzebują konsumenci, jest prostym i łatwym w obsłudze urządzeniem, dlatego zdecydowanie sprawdzi się dla każdego. Konsumenci postanowili wybrać opaskę, aby móc bardziej kontrolować nie tylko swoje poczynania sportowe, ale także zdrowie. Maxcom ma również niezwykle elegancki, nowoczesny, a zarazem minimalistyczny wygląd, który sprawia, że opaska idealnie sprawdzi się do każdej kreacji. Będzie zarówno dobrze prezentować się na spotkaniu towarzyskim, jak i biznesowym. Użytkownicy są zadowoleni z zakupu opaski i polecają ją wszystkim osobom, rozważającym jej nabycie.