JBL Clip 4 to głośnik o mocy 5 W ze złączem USB-C oraz Bluetooth. JBL to marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętów audio i jest ceniona na rynku. Urządzenie potrafi pracować aż do 10 h na jednym ładowaniu, które zajmuje zaledwie 3 h. Co więcej, głośnik jest odporny na wodę i na kurz, co oznacza, że może być używany w różnych warunkach. Jego waga to jedynie 239 g, więc jest bardzo lekki i poręczny, można zatem wszędzie zabierać go ze sobą. Jego wymiary to 134 × 86 × 46 mm, które sprawiają, że idealnie zmieści się do plecaka czy torebki. Dzięki Bluetooth możesz połączyć go ze swoim telefonem, laptopem lub tabletem i cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo. Głośnik JBL Clip 4 to idealne urządzenie na każdą wyprawę w górach czy nad morzem. Jest poręczny i dostosowany do zabierania w podróż, przez co w każdym miejscu możesz słuchać różnych utworów. Z pewnością sprawdzi się dla każdego, kto szuka małego głośnika, który umili każde podróżowanie.

 

Recenzja JBL Clip 4

Kompaktowy głośnik JBL Clip 4 posiada zintegrowany karabińczyk, dzięki któremu możesz urządzenie przyczepić do paska, plecaka lub innych elementów ubrania i akcesoriów. Zaczep ten ułatwia transport głośnika, przez co nie musisz się martwić o to, że nie masz miejsca w torbie, a dodatkowo możesz być spokojny, bo na pewno go nie zgubisz. Wbudowany Bluetooth 5.1 powoduje, że nie potrzebujesz dodatkowych kabli, aby połączyć się z urządzeniem. Otrzymał także certyfikat IP67, który świadczy o jego wodoodporności i pyłoszczelności, wytrzymuje zanurzenie nawet na 1 m głębokości, gdzie jest w stanie pracować aż 30 min pod wodą. Jego wygląd zwraca zdecydowanie na siebie uwagę, ponieważ jest nowoczesny i inspirowany modą uliczną, dlatego przykuwa wzrok każdego przechodnia. Jego trwała i wytrzymała bateria, pozwoli na wielogodzinną zabawę w plenerze przy wyśmienitej muzyce. Technologia JBL Original Pro Sound ma wzmocnione basy, które dają mocne brzmienie, dzięki czemu jakość dźwięku jest bardzo dobra, nawet w tak niewielkim urządzeniu. Kiedy głośnik rozładuje się podczas podróży, możesz w krótkim czasie go naładować, ponieważ posiada funkcje szybkiego ładowania.

 

Opinie JBL Clip 4

Osoby, które zakupiły Clip 4 JBL, są zadowolone z jego użytkowania, doceniają wyeksponowane basy oraz donośny dźwięk z głośnika, który uważają za przestrzenny. Dużą zaletą według innych jest również jego estetyczny i miły dla oka wygląd. Klienci uważają, że głośnik jest łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Jego solidne wykonanie i możliwość zabierania ze sobą bardzo podoba się osobom, które postanowiły postawić na JBL Clip 4. Ważną kwestią dla użytkowników jest fakt, że jego bateria jest wytrzymała i bardzo długo pracuje, bez konieczności ładowania urządzenia. Na tle innych głośników o podobnych parametrach, JBL Clip 4 zyskuje bardzo wysoką ocenę i uznanie. Wiele osób jest zaskoczonych, że tak niewielkie urządzenie ma tak niesamowitą jakość i głośność dźwięku. Każdy uważa, że cena głośnika jest adekwatna do jego jakości. Użytkownicy są zadowoleni z jego zakupu oraz zdecydowanie kupiliby go ponownie.