Model żelazka Electrolux EDB1730 zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Urządzenie spełnia doskonale swoje zadanie, a jego atrakcyjna cena w połączeniu z zastosowaną najnowszą technologią sprawia, że jest to jeden z najczęściej kupowanych modeli.

Według opinii użytkowników, którzy posiadają model żelazka Electrolux EDB1730, główną zaletą tego urządzenia jest wygoda podczas prasowania. Żelazko zapewnia optymalny poślizg, co znacznie skraca czas pracy oraz wpływa na jej komfort. Tym, co wyróżnia model od innych, jest także duży pojemnik na wodę, dzięki czemu żelazko jest wyjątkowo poręczne dla osób, które prasują jednorazowo większe partie ubrań. Wiele osób zwraca także uwagę na lekkość modelu Electrolux EDB1730, która sprawia, że prasowanie nie wymaga dużo wysiłku. Ogromną zaletą żelazka, które wyróżnia je także w zestawieniu z modelami innych producentów, jest możliwość prasowania zarówno w poziomie, jak i w pionie. Urządzenie także bardzo szybko się nagrzewa, co doceniają osoby, które prasują w pośpiechu przed wyjściem.

Electrolux EDB1730 – siła i moc technologii

Żelazko wyróżnia wysoki poziom zautomatyzowania, co pozwala na jego intuicyjne użycie oraz zapewnia wysoki poziom komfortu podczas pracy. Innowacyjne funkcje tego modelu, które wyróżniają go spośród modeli innych producentów, to:

  • system silnego wyrzutu pary – bardzo dużą jednorazowa moc strumienia pary gwarantuje rewelacyjne wygładzenie nawet najbardziej wygniecionego materiału, co jest szczególnie przydatne przy prasowaniu długo nieodświeżanych ubrań
  • opcja prasowania w pionie – dzięki tej funkcji jesteś w stanie korzystać z żelazka jako parownicy: jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wygładzić wyprane zasłony, firany, a także delikatne kreacje wieczorowe czy garnitury
  • wskaźnik gorącej stopy – model żelazka Electrolux EDB1730 został wyposażony w innowacyjną technologię SafeTouch™. Dzięki temu wiesz, kiedy stopa żelazka jest gotowa do pracy oraz kiedy wystygła na tyle, aby urządzenie można bezpiecznie odłożyć na miejsce po skończonym prasowaniu.
  • blokada kapania – ta opcja wyróżnia żelazko na tle wielu innych modeli. W przypadku ustawienia zbyt niskiej temperatury prasowania system blokady wyciekania wody zapobiegnie powstawaniu nieestetycznych plam na prasowanej odzieży.
  • automatyczne czyszczenie – dzięki opcji samooczyszczania nie musisz martwić się o zalegający w żelazku kamień i inne zanieczyszczenia. Regularne stosowanie tej funkcji zwiększa żywotność żelazka i zapewnia taką samą wydajność przy każdym prasowaniu.
  • wysokiej jakości stopa – powłoka stopy żelazka Electrolux EDB1730 została wykonana z emalii ceramicznej, która jest jedną z najbardziej odpornych na zarysowania, a także pomaga szybko wyprasować dużą ilość prania.

Electrolux EDB1730 – pochlebne opinie i atrakcyjna cena

Dzięki swojemu nowoczesnemu wykonaniu i przemyślanym technologiom żelazko Electrolux EDB1730 daje gwarancję 100% zadowolenia z wyprasowanej odzieży. Atrakcyjna cena i znakomite efekty prasowania to główne powody popularności tego modelu.