Marshall Stanmore II to głośnik o mocy 80 W oraz zasilaniu akumulatorowym. Posiada łączenie bezprzewodowe za pomocą Bluetooth oraz złącze AUX. Dzięki Bluetooth 5.0 oraz kodekowi aptX możesz słuchać muzyki o stereofonicznym brzmieniu – zasięg sięga nawet do 10 metrów. Urządzenie wyposażone zostało w jeden przetwornik niskotonowy oraz dwa wysokotonowe. Obudowa typu Bass-reflex odpowiada za to, że niższe tony brzmią jeszcze lepiej. Głośnikiem możesz także sterować za pośrednictwem aplikacji Marshall Bluetooth. To proste urządzenie nie tylko spełni Twoje wymagania, ale także będzie designerskim dodatkiem do wnętrza Twojego domu. Waga urządzenia wynosi 4,6 kg, przez co nadaje się ono głównie do użytku domowego.

 

Marshall Stanmore II – recenzja

Marshall Stanmore to głośnik kompaktowy o wielkich możliwościach. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w urządzeniu możesz w prosty sposób połączyć z nim swój telefon. Głośnik posiada trzy dedykowane wzmacniacze, które współpracują z głośnikiem wysokotonowym i subwooferem. Posiada elegancki i klasyczny wygląd, dzięki któremu wzbogaci wystrój pomieszczenia, w którym się znajdzie, i będzie robił wrażenie na Twoich gościach. Z głośnikiem Marshall Stanmore dostosujesz swoją ulubioną muzykę do swoich potrzeb poprzez aplikację Marshall Bluetooth. Możesz sterować urządzeniem również poprzez analogowe pokrętła, które się na nim znajdują. Prosty i łatwy w obsłudze głośnik idealnie sprawdzi się dla osób, które poszukują czegoś wytwornego, co ozdobi każde pomieszczenie, oraz będzie eleganckim dodatkiem do aranżacji. Marshall Stanmore II posiada najważniejsze i najbardziej praktyczne funkcje, dostosowany jest do obecnych standardów, które sprawiają, że głośnik o klasycznym wyglądzie zamienia się w nowoczesny sprzęt.

 

Marshall Stanmore II – opinie

Użytkownicy twierdzą, że głośnik Marshall Stanmore II to rewelacyjny sprzęt, który oferuje bardzo precyzyjny i detaliczny dźwięk. Designerski wygląd zdecydowanie daje się zauważyć i podoba się osobom, które zdecydowały się na zakup tego urządzenia. Pozłacane elementy robią wrażenie i jak najbardziej przykuwają uwagę. Wszyscy są zadowoleni z zakupu głośnika Marshall Stanmore II, który spisuje się bezbłędnie i spełnia wszystkie potrzeby nabywców. Innymi cechami, które są również cenione, są wykonanie, moc, daleki zasięg oraz łatwa obsługa.

Marshall Stanmore bije na głowę swoich konkurentów, przez co znajduje się w rankingu najlepszych i wartych kupna głośników. Jeśli poszukujesz czegoś z tej półki cenowej i jakościowej, to z pewnością powinieneś zwrócić uwagę właśnie na ten sprzęt. Będziesz usatysfakcjonowany z jego zakupu i na pewno posłuży Ci przez długie lata, a Ty będziesz mógł cieszyć się ze słuchania swojej ulubionej muzyki. Wielu właścicieli głośnika jest wręcz zaskoczonych, że tak wytworne pudełko potrafi wydobyć z siebie takie niesamowite i mocne brzmienie. Marshall Stanmore II jest wart kupienia ze względu na jakość dźwięku, wygląd oraz wykonanie. To rewelacyjny produkt, który sprawi radość Tobie i Twoim bliskim.