JBL Xtreme 2 to głośnik przenośny o mocy 40 W zasilany akumulatorowo z funkcją Bluetooth. Urządzenie posiada złącze Jack 3,5 mm oraz zestaw głośnomówiący. Jego waga to zaledwie 2393 g, dzięki czemu jest poręczny i lekki. Pojemność akumulatora to 10000 mAh, co sprawia, że głośnik potrafi działać aż 15 h na jednym doładowaniu. Czas ładowania głośnika, to 3,5 h. Dodatkowo urządzenie posiada także cztery przetworniki i dwie membrany bierne JBL. Wyposażony jest również w port USB, który pomaga w wygodnym ładowaniu. JBL Xtreme 2 ma wodoodporną obudowę, a materiał, z którego został wykonany, jest bardzo wytrzymały. Za pośrednictwem aplikacji JBL Connect+ możesz połączyć się bezprzewodowo nawet ze 100 głośnikami, które posiadają funkcję JBL Connect+. Głośnik wzbogacony jest o zintegrowane haczyki, wytrzymałą i metalową podstawę i co najciekawsze, o otwieracz butelek na pasku. Dodatkowo cały design jest nowoczesny i zdecydowanie przykuwa uwagę.

JBL Xtreme 2 – recenzja

Wyjątkowy, kompaktowy głośnik JBL Xtreme 2 doskonale radzi sobie z dynamiką oraz głębią dźwięku stereo. Jego funkcjonalność i dodatkowy element w postaci otwieracza do butelek powodują, że urządzenie idealnie sprawdzi się w podróży i podczas imprez plenerowych. Możesz korzystać z niego w każdym pomieszczeniu – w salonie, w pokoju, a także na zewnątrz – przy basenie, w ogrodzie, na wycieczce. Głośnik wszędzie zapewni rewelacyjną jakość i głośność dźwięku. Z JBL Xtreme 2 czarnym możesz połączyć bezprzewodowo nawet dwa smartfony i na zmianę odtwarzać ulubioną muzykę prosto z telefonu. Jego pojemna bateria pozwoli Ci na wiele godzin rozrywki w miłym towarzystwie i z przebojami w tle. Trwałość sprzętu i wodoodporność umożliwią Ci spokojną i bezpieczną zabawę, bez zamartwiania się o jego zniszczenie. Zestaw głośnomówiący umożliwia odbieranie czystych połączeń z poziomu głośnika za pomocą tylko jednego przycisku. Obudowa została zaopatrzona w gumę, co sprawia, że nie musisz także przejmować się upadkiem urządzenia. Membrana bierna JBL zapewnia donośny i wyraźny dźwięk, dlatego każda domówka może być Twoja z głośnikiem JBL Xtreme 2. Test, który przeprowadziliśmy, jasno to pokazał!

JBL Xtreme 2 – opinie użytkowników

Użytkownicy zachwalają sobie bardzo dobry dźwięk głośnika, a także świetnie sprawdzający się zestaw głośnomówiący. JBL Xtreme 2 bez problemu łączy się z innymi urządzeniami w bardzo krótkim czasie. Wykonanie głośnika jest świetne, wygodnie się go użytkuje i zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Niektórzy z klientów już po raz kolejny zaufali marce JBL i sięgnęli po urządzenie JBL Xtreme 2, ciesząc się ponownie świetną muzyką. Wiele osób potwierdza, że głośnik jest wodoodporny, a bateria jest wytrzymała. Funkcja power banku, którą posiada sprzęt, sprawia, że otrzymuje jeszcze wyższe oceny. Zadowoleni użytkownicy z przyjemnością polecają ten produkt i uważają, że jest wart swojej ceny. Posiadanie JBL Xtreme 2 gwarantuje wielogodzinną, wspaniałą zabawę przy rytmach ulubionej muzyki, która może być teraz z Tobą w każdym miejscu, gdzie tylko zechcesz. Przenośny zestaw pozwala na zabieranie go ze sobą, w dodatku jest bardzo lekki i poręczny, co wpływa także na jego wygodne przechowywanie.