Głośniki mobilne to coraz popularniejsze gadżety, z sezonu na sezon częściej kupowane. Są to kompaktowe urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca oraz nie wymagają stałego źródła zasilania. Można korzystać z nich podczas podróży i spotkań z rodziną i znajomymi w plenerze. Głośniki mobilne są coraz lepiej dopracowanymi urządzeniami, które pomimo niewielkiego rozmiaru często zachwycają głośnością i jakością dźwięku. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących przenośne głośniki jest marka JBL. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem przenośnego głośnika, koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją urządzenia JBL GO 2.

JBL GO 2 – głośnik przenośny, który zabierzesz nawet na basen!

Głośnik JBL GO 2 został stworzony z myślą, aby umilić jego użytkownikom czas spędzany nad zbiornikami wodnymi. Jest to kompaktowy, wodoodporny odtwarzacz na każdą kieszeń. Pierwsza klasa wodoszczelności oznacza, że urządzenie może zostać zanurzone na głębokość 1 metra nawet przez pół godziny. Jest to bardzo dobry wynik, wyróżniający ten gadżet spośród innych głośników z podobnej półki cenowej. Pomimo małego rozmiaru, dźwięk charakteryzuje się dużą głośnością i zaskoczy sceptyczne osoby swoją mocą. Urządzenie to może być z powodzeniem wykorzystywane podczas oglądania filmów, gdyż opóźnienie związane z transmisją przez Bluetooth jest praktycznie niezauważalne.

Głośnik JBL GO 2 – specyfikacja

Sprzęt zapakowany jest w minimalistyczne opakowanie, na którym zawarte są wszelkie niezbędne informacje. W środku, poza głośnikiem, znajduje się kabelek USB służący do ładowania urządzenia oraz instrukcja użytkowania. Głośnik ten jest w kształcie, który pozwala na stabilny uchwyt podczas przemieszczania się ze sprzętem nawet pod wodą. Przyciski funkcyjne umieszczono na górnej krawędzi. Głośnik mobilny JBL GO 2 jest niezwykle lekki, a czas jego pracy wynosi aż 5 godzin ciągłego odtwarzania treści dźwiękowych. Zmniejszenie głośności odtwarzanej muzyki na około 75% pozwoli zaoszczędzić nawet godzinę czasu pracy baterii. Pełny cykl ładownia baterii trwa bardzo krótko, bo jedynie dwie i pół godziny zegarowej. Gumowa zaślepka chroni wszelkie otwory przed zalaniem wodą. Głośnik bezprzewodowy JBL GO 2 pozwala na oddalenie się od niego na około 15 metrów – jest to bezpieczna odległość, na której połączenie nie powinno zostać przerwane.

Głośnik JBL Go 2 – czy jest warty zakupu?

Opinie użytkowników świadczą o tym, że głośnik JBL Go 2 to dopracowane urządzenie na każdą kieszeń. Pomimo swoich niepozornych rozmiarów, głośna muzyka wydobywająca się z JBL GO 2 pomoże uświetnić czas spędzany w plenerze. Głównym zamysłem producentów było umożliwienie korzystania ze sprzętu nad wodą i zdecydowanie się to udało. Certyfikat IPX7 pozwala na bezstresowe korzystanie z głośnika podczas pobytu nad jeziorem czy basenem. Głośnik JBL GO 2 to raczej produkt znajdujący się na bardzo przystępnej półce cenowej. Jednak warto zaznaczyć, że stosunek jakości wykonania do ceny jest bardzo rozsądny.