JBL Tuner 2, czyli mały, niezawodny sprzęt

Jak uatrakcyjnić spotkanie towarzyskie w plenerze? Najlepiej dobrą muzyką. Do tego jednak niezbędny jest wysokiej jakości głośnik bezprzewodowy. Dlatego, jeśli szukasz urządzenia, które rozkręci każdą imprezę, zobacz, jak prezentuje się JBL Tuner 2. To mały, ale niezawodny sprzęt, który zaskoczy Cię wytrzymałością. Jak sprawdził się podczas jednej z wakacyjnych imprez? Tego dowiesz się z poniższej recenzji.

 

JBL Tuner 2 – recenzja przed imprezą

Głośnik JBL Tuner 2 to godny polecenia model dostępny w kolorze czarnym i białym. Tym, co przemawia za jego wyborem, jest krystalicznie czysty dźwięk. Technologia JBL Pro Sound pozwoli Ci się cieszyć ulubioną muzyką bez względu na gatunek czy preferencje. Wystarczy połączyć się poprzez Bluetooth ze smartfonem lub tabletem i mieć taneczne hity na wyciągnięcie ręki! Co ważne, z pomocą tego głośnika możesz też słuchać radia. Do dyspozycji masz radio cyfrowe DAB/DAB+, które zapewnia szeroki wybór stacji i świetną jakość dźwięku. I uwaga – brak odbioru cyfrowego nie pozbawia Cię możliwości słuchania radia. W każdej chwili możesz zdecydować się na radio FM, dzięki czemu nie przegapisz notowania ulubionej listy przebojów. Ale wygodę użytkowania gwarantują też czytelne oznaczenia funkcji, dzięki którym obsługa głośnika jest prosta i intuicyjna. Nie bez znaczenia jest sam wyświetlacz LCD. Jego podświetlenie sprawia, że nawet podczas nocnej zabawy można w łatwy sposób go obsłużyć. Ponadto urządzenie oferuje zapis 5 ulubionych stacji radiowych. Dla większego komfortu zostało wyposażone w złącza USB oraz AUX.

 

JBL Tuner 2 – test w czasie imprezy

Głośnik JBL Tuner 2 to niezbędne wyposażenie każdej dobrej imprezy. Ze względu na kompaktowe wymiary i niewielką wagę (zaledwie 530 g) zmieści się do plecaka lub torby podróżnej. Tym samym możesz go zabrać wszędzie: na wakacje, urodziny w plenerze, a nawet na basen. Tak, to jeden z tych głośników, który nie boi się wody! Jest to zasługa certyfikatu IPX7, który gwarantuje wodoodporność urządzenia. W efekcie nie musisz obawiać się o stan JBL Tuner 2, nawet gdy impreza przenosi się nad wodę. Kolejnym jego atutem jest moc 5 W oraz niezwykle wydajna bateria. To model, który jest w stanie odtwarzać muzykę nawet przez 12 godzin. Tak długi czas pracy zagwarantuje dobrą zabawę nawet do rana! I, co ważne, bez obaw, że bateria nagle odmówi posłuszeństwa. Jest to zresztą jedna z cech najczęściej wymieniana przez użytkowników głośnika. Inne zalety to niezawodność i funkcjonalność. Ten produkt JBL dobrze spełnia swoje zadanie!

 

JBL Tuner 2 – podsumowanie po imprezie

Czy opłaca się kupić JBL Tuner 2? Opinie na temat głośników tej marki są tak dobre, że już to wystarczyłoby za rekomendację. Prezentowany model nie jest wyjątkiem: oferuje czysty dźwięk, długi czas pracy baterii i posiada wytrzymałą, wodoodporną konstrukcję. Oczywiście jako plus koniecznie należy zaliczyć cenę urządzenia. Kupując ten model, nie wydasz majątku, a to kolejna z zalet, która odróżnia go od konkurencji. To dlatego warto przetestować jego możliwości i sprawdzić, jak uprzyjemnia czas dobrą muzyką.