Tronsmart Element T6 Plus

Tronsmart Element T6 Plus to głośnik o mocy 20 W, posiada łącze Bluetooth, zasilanie akumulatorowe, NFC, a także złącze Jack 3,5 mm oraz AUX. Urządzenie o niesamowitym dźwięku i basach pozwala na słuchanie ulubionej muzyki w doskonałej jakości. To sprzęt najwyższej klasy, który zastąpi wieżę, nagłośnienie na imprezie, a zwłaszcza głośniczek w smartfonie. Posiada certyfikat IPX6, co oznacza, że jest wodoodporny, dlatego dostanie się do niego wody nie uszkodzi go i nie zepsuje. Bateria w urządzeniu potrafi pracować aż 15 godzin na jednym ładowaniu. W przypadku rozmów potrafi działać nawet do 20 godzin. Jego ładowanie trwa od 3 do 5 godzin. Bluetooth 5.0 pozwala na szybkie połączenie bezprzewodowe z Twoim telefonem, połączenie transmituje ono aż do 20 m. Głośnik stworzony został z tworzywa ABS oraz aluminium, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość na upadek.

 

Recenzja Tronsmart Element T6 Plus – test i cechy

Głośnik Tronsmart Element T6 Plus posiada dwie, bardzo zaawansowane membrany bierne, które rozmieszczone są w taki sposób, aby zapewnić przestrzenny dźwięk 360 stopni. Zaokrąglone krawędzie urządzenia sprawiają, że wygląda ono nowocześnie oraz jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Opcja NFC pozwala na błyskawiczne połączenie głośnika ze smartfonem, wystarczy, że położysz swój telefon obok niego, naciśniesz jeden przycisk i natychmiast możesz cieszyć się wybranymi utworami. Twórcy urządzenia pomyśleli o użytkownikach i stworzyli system intuicyjnego, dotykowego sterowania. Technologia SoundPulse zapewnia dobrą jakość dźwięku oraz mocne basy.

Możesz sparować ze sobą dwa głośniki T6 Plus i stworzyć swoje własne, domowe stereo. Wygodne pokrętło, w które wyposażone jest urządzenie, pozwoli Ci w łatwy sposób ustawić poziom głośności. Za jego pomocą możesz również odtwarzać i wstrzymywać muzykę, odbierać połączenia w trybie głośnomówiącym oraz łączyć się z Asystentem Google. Tronsmart Element T6 Plus pozwala Ci na słuchanie piosenek w 3 różnych trybach korektora dźwięku.

 

Tronsmart Element T6 Plus – opinie

Klienci uważają, że głośnik jak na swoją cenę naprawdę sprawdza się rewelacyjnie i bez zarzutu. Użytkownicy są zadowoleni z jego zakupu i mogą w końcu słuchać swoich ulubionych utworów w świetnej jakości. Najbardziej doceniany jest niesamowity bas ukryty w tak małym urządzeniu oraz designerski, nowoczesny wygląd obudowy, który również wpływa na funkcjonalność i poręczność głośnika. Każdy, kto po raz pierwszy miał przyjemność użyć sprzętu, był pod dużym wrażeniem wyraźności i głośności dźwięku, jaki z siebie wydobywa. Klienci są bardzo zadowoleni z tak trafnego i satysfakcjonującego zakupu. Produkt jest polecany przez każdego jego nabywcę, niektórzy zdecydowali się nawet na ponowny zakup urządzenia do własnego użytku lub na prezent dla kogoś bliskiego. Funkcjonalność głośnika sprawia, że jest on łatwy w obsłudze dla każdej osoby bez względu na wiek. Taki gadżet warto mieć pod ręką, kiedy planujesz imprezę w plenerze czy domówkę. Wówczas na pewno zrobisz duże wrażenie na swoich znajomych, którzy także zapragną mieć ten głośnik na własność.