Kupiłam karuzelę z misiami z firmy Fisher-Price i na początku byłam lekko sceptyczna, lecz okazało się to zupełnie niepotrzebne – jak zwykle nie zawiodłam się na produktach tej marki. Zabawka jest bardzo ładnie wykonana oraz ma solidne mocowanie. Moja córeczka jest zachwycona świecącymi gwiazdkami znajdującymi się w karuzeli. Dzięki migoczącym światełkom zasypia zaledwie w kilka chwil. W mojej opinii, karuzela z misiami Fisher Price prezentuje się przepięknie, a pałąk, na którym zawieszone są pluszaki, jest bardzo trwały i nie przesuwa się nawet, gdy zdarzy się w niego przypadkiem uderzyć. Nie jest to produkt niskiej jakości, wręcz przeciwnie. Po kilku tygodniach użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego z czystym sumieniem polecam ten zakup.

Działanie karuzeli

Producent oferuje trzy uspokajające tryby dźwiękowe: 30-minutowe kołysanki, biały szum albo kojące odgłosy natury. My natomiast najbardziej chwalimy sobie funkcję szumu, która momentalnie uspokaja nasze dziecko. W zestawie są też trzy misie, które mogłyby mieć nieco żywszy kolor, ale to kwestia subiektywna. Podoba mi się też to, że istnieje możliwość odczepienia misiów z karuzeli, kiedy dziecko wyciąga do nich rączki. Dużym plusem jest również położenie przytulanek – z pozycji poziomej są dla malucha widoczne w całości. Karuzela sprawdza się świetnie nie tylko w łóżeczku, ale również w daszku wózka, gdyż można ją przyczepić, żeby towarzyszyła dziecku podczas spaceru. W zestawie jest również pilot, za pomocą którego można ponownie uruchamiać karuzelę oraz zmieniać melodyjki, a także regulować poziom dźwięku. W naszym przypadku nie jest za często używany, gdyż nasze dziecko pokochało w szczególności jedną funkcję, lecz dobrze jest mieć wybór i możliwość zmiany trybu dźwiękowego w każdej chwili. Pilota można powiesić na klamce od drzwi, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i zawsze jest pod ręką.

Zabawka od Fisher Price – karuzela misie

Karuzela z misiami przyczepiona do łóżeczka lub wózka świetnie nada się dla noworodków i niemowląt do 5-6 miesiąca życia, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Natomiast gdy dziecko podrośnie, można ją przekształcić w uspokajacz z projektorem i postawić na przykład na komodzie – tak właśnie zrobiliśmy. Nasza 9-miesięczna córeczka dalej może się cieszyć misiami i swoim ulubionym szumem podczas zasypiania.

Elementy i funkcje

  • Trzy pluszowe misie w pastelowych kolorach,
  • trzy różne tryby dźwiękowe,
  • pilot umożliwiający zmienianie trybów dźwiękowych oraz głośności działania,
  • możliwość odłączenia misiów oraz całej karuzeli i przyczepienia jej w innym miejscu,
  • funkcja projektora – dla starszych dzieci,
  • solidne mocowanie.

Podsumowując, uważam karuzelę z misiami od Fisher-Price za świetny uspokajacz, który dodatkowo można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz miłych, przyjemnych dla ucha melodyjek, produkt posiada aż trzy różne tryby dźwiękowe. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że każdy rodzic powinien sprawić swojemu maleństwu jak najszybciej taką karuzelę. Pomimo tego, że produkt nadaje się głównie dla maluszków, będzie się dobrze sprawował także nieco starszym dzieciom (np. jako projektor).