Powszechnie znane są na rynku testy ciążowe, które informują, czy doszło do zapłodnienia. Jednak dla niektórych kobiet zajście w ciążę to kręta i wymagająca droga. Czy istnieje jakiś innowacyjny sposób, by sprawdzić, w którym konkretnie dniu cyklu menstruacyjnego, szansa na spłodzenie dziecka jest największa? Poznaj metodę, która zaoszczędzi nerwów i pozwoli na upragnione zajście w ciążę – Clearblue Digital – cyfrowy test owulacyjny. W recenzji przyjrzymy się mu z bliska. Kluczowy jest odpowiedni dzień!

Nie jest nowością, że w cyklu menstruacyjnym, który trwa przeciętnie 28 dni, kobieta tylko przez dwa dni ma szansę na poczęcie dziecka. Od dawnych czasów każda kobieta starająca się zajść w upragnioną ciążę mierzy temperaturę ciała, obserwuje śluz i wydzielinę z pochwy, by nie przegapić dni płodnych. Clearblue Digital – cyfrowy test owulacyjny wykrywa w organizmie wzrost hormonu owulacyjnego LH już na 24–36 godziny przed owulacją. Co więcej, test dokładnie wskaże 2 dni najlepsze na poczęcie, w których występują największe szanse na zapłodnienie.

Clearblue Digital – charakterystyka

Test jest aż w 99% skuteczny, jeśli chodzi o zakres wykrywanych stężeń hormonu LH, które wskazują na najbardziej płodne dni w całym cyklu owulacyjnym. Produkt jest wysoce innowacyjny, oparty na najnowszej technologii. Podczas wykonywania pomiaru na urządzeniu miga symbol, który oznacza prawidłowe działanie testu. Na wynik musimy zaczekać jedynie 3 minuty. Po wykonanym teście mamy pełny obraz sytuacji oraz wiemy, w którym dniu najbardziej prawdopodobne będzie zajście w ciążę. Zakończ swoją wewnętrzną walkę, rozluźnij się i pozwól działać naturze.

Na jakiej zasadzie działa test?

Warto zaznaczyć, że test Clearblue Digital to według naukowców najskuteczniejsza domowa metoda na kontrolę i sprawdzenie momentu owulacji. Wyniki nie budzą żadnych wątpliwości, są precyzyjne i przejrzyste. Nie musisz zastanawiać się, czy pokazały się dwie linie czy jedna, jak w przypadku standardowych testów ciążowych. Wynik wyświetla się cyfrowo.

Ogromna skuteczność w wykrywaniu LH pomogła już milionom par w zajściu w długo wyczekiwaną i upragnioną ciążę. Clearblue cyfrowy test owulacyjny to badanie na najwyższym poziomie, co świadczy o jego ponadprzeciętnej funkcjonalności.

Jak stosować test owulacyjny Clearblue Digital?

Test należy stosować zawsze o tej samej porze dnia w okolicach spodziewanych dni płodnych, a więc w okresie wystąpienia wzrostu poziomu LH. Innowacyjna technologia dopasowuje się do indywidualnego charakteru hormonów danej kobiety, dzięki czemu wykrywa nawet najmniejsze wiązki pojawiających się fal. Na ekranie pokazała się uśmiechnięta buźka? Nie czekaj, do dzieła!

Opinie użytkowników

Clearblue – cyfrowy test owulacyjny – opinie użytkowniczek ma jak najbardziej pozytywne. Stres podczas starania się o potomka jest wyniszczający i skutecznie utrudnia zapłodnienie. Trudno się wyciszyć, kiedy od wielu lat czeka się na dziecko. Dlatego test owulacyjny to bezcenny produkt dla wielu par starających się o dziecko.