Każdy gamer, który wolne chwile spędza na rozrywce w sieci, zdaje sobie sprawę z tego, że jego umiejętności i refleks to zaledwie mała składowa sukcesu. Najważniejsze elementy to jakość sprzętu, jakim dysponujemy, a dokładnie myszka i klawiatura. Bez wyposażenia się w doskonałej jakości akcesoria, trudno mówić o równej rywalizacji z przeciwnikami, bez względu na to, w jaką grę gramy. Jednak producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w celu dostarczenia nam najwyższej jakości urządzeń. Przykładem takiego może być klawiatura Razer Ornata Chroma Czarna.

Razer Ornata Chroma Czarna recenzja

Największym atutem najlepszych na świecie graczy w dziedzinie e-sportu jest klawiatura z błyskawicznym czasem reakcji. To właśnie zapewnia nam model Razer Ornata Chroma. Wraz z wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją możemy być pewni spędzenia wielu godzin bez cienia zmęczenia. To właśnie dzięki tej klawiaturze znacznie polepszymy nasze wyniki i sprawimy, że zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki. Innowacyjny projekt budowy znacznie niższych klawiszy pozwala na błyskawiczną rejestrację nacisku, co ma ogromny wpływ na zachowanie podczas rozgrywki. Co więcej, tak zaprojektowane klawisze sprawiają, że przemieszczanie palców po sprzęcie jest jeszcze swobodniejsze i wygodniejsze, niż miało to miejsce w przeszłości.

Bez względu na to, czy gramy w ciągu dnia, czy w nocy, bardzo wyraźne, kolorowe oświetlenie klawiatury pomoże nam w szybkiej nawigacji po klawiaturze, a dodatkowo zmotywuje nas do działania. Samo oświetlenie, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii, wygląda niesamowicie efektownie i pięknie prezentuje się na biurku. Każdy gamer zdaje sobie sprawę z tego, że krótka sesja może urosnąć do rangi całonocnej batalii przed monitorem. Specjalnie na takie okazje klawiatura wyposażona jest w ergonomiczną podpórkę pod nadgarstek. Pozwala on na spędzenie długich godzin bez jakichkolwiek skutków ubocznych w postaci bólu ręki.

Technologie wykorzystane w klawiaturze Razer Ornata Chroma

Nowoczesne klawiatury gamingowe wyposażone są w szereg technologii, których celem jest ułatwienie rozgrywki i maksymalne zwiększenie naszego komfortu. Dlatego też klawiatura wyposażona jest w innowacyjne podświetlenie o nazwie Razer Chroma. Membranowo-mechaniczne klawisze o krótszej budowie zapewniają nam doskonały refleks i rejestrację naciśnięcia każdego klawisza. Dla naszej wygody klawisze mogą być w pełni programowalne, dzięki czemu zawsze już będziemy używać tylko ulubionych konfiguracji. Co jeszcze ma do zaproponowania klawiatura Razer Ornata Chroma czarna? Technologie Razer Synapse oraz technologię Anti-ghosting.

Opinie Razer Ornata Chroma

Obecnie wysokiej jakości klawiatury gamingowe to duży koszt. W przypadku klawiatury Razer Ornata Chroma cena wypada świetnie względem jakości produktu. Użytkownicy zachwalają szereg technologii, którymi naszpikowane jest urządzenie. Jako największy plus wymieniana jest błyskawiczna rejestracja nacisku klawiszy oraz efektowne podświetlenie klawiatury, które bojowo nastraja nas do rozgrywki.