SPC GEAR Viro Plus to przeznaczony dla graczy nauszny zestaw słuchawkowy z odłączanym mikrofonem. Jest on wykonany tak, aby sprawnie wyłapywać wszelkie polecenia głosowe. Cała reszta dźwięków w tle jest zredukowana, dzięki czemu rozgrywki i rozmowy pozostają niezakłócone. Słuchawki te można podłączyć nie tylko przez standardowe gniazdo, ale także za pomocą adaptera USB. Oprócz samego zestawu słuchawkowego do produktu dołączone są różnego rodzaju przydatne akcesoria – na przykład dwa wymienne kable o długości 1,2 oraz 2,7 metra.

SPC GEAR Viro Plus recenzja – projekt i wykonanie

Podczas konfigurowania zestawu SPC Gear Viro Plus nie czekają na Ciebie żadne większe niespodzianki – jest podobny do wielu nowoczesnych zestawów słuchawkowych i nieskomplikowany w obsłudze. Nauszniki zawieszone są na dwóch metalowych ramionach. Łączy je pokryta skórą wygodna opaska z regulacją wysokości. Miękką piankę na nausznikach również pokrywa wysokiej jakości sztuczna skóra, a po obu zewnętrznych stronach widoczne są metalowe elementy. Design produktu oraz dodatkowe elementy nadają słuchawkom szlachetnego wyglądu, a jakość wykonania jest w pełni zadowalająca.

Gruba wyściółka SPC Gear Viro Plus w połączeniu z precyzyjną regulacją wysokości i odchylanymi nausznikami sprawia, że zestaw ten jest bardzo wygodny w noszeniu, nawet przez długi czas. Według opinii dotychczasowych użytkowników słuchawki te nie są zbyt ciężkie, a dzięki odpowiedniemu dociskowi zachowują pełną stabilność. Użyty do wykonania nauszników materiał sprawia, że nie nagrzewają one nadmiernie uszu. Kolejnym ich atutem jest wykonanie z pianki zapamiętującej kształt. Dodatkowo zamknięta konstrukcja wokółuszna precyzyjnie blokuje wszelkiego rodzaju szumy z otoczenia.

Test słuchawek SPC GEAR Viro Plus – jakość nagrywania i odtwarzania

Jednym z najważniejszych aspektów oceny zestawu słuchawkowego dla graczy jest jakość i przepływ dźwięku. Zakres dźwięków w słuchawkach SPC GEAR Viro Plus jest szeroki – pasmo przenoszenia wynosi 20 – 20 000 Hz. Zestaw ten doskonale radzi sobie w przypadku basów, a także średnich i wysokich tonów. Zdecydowanym atutem jest również jakość mikrofonu – według testów wykonanych przez dotychczasowych użytkowników, głos nagrany przy jego użyciu brzmi wyraźnie, bez niechcianych szumów w tle. Korzystanie z czatu głosowego podczas gier, rozmowy wideo czy nawet słuchanie muzyki – jeżeli poszukujesz wielofunkcyjnego sprzętu w dobrej cenie, Viro Plus jest odpowiednim wyborem.

SPC GEAR Viro Plus opinie i wnioski

Wybierając ten produkt, otrzymujesz pełnowartościowy zestaw słuchawkowy, który wyróżnia się na tle konkurencji – zwłaszcza dzięki wysokiej jakości materiałom użytym przy jego konstrukcji oraz wielu przydatnym akcesoriom. Wykonanie i funkcjonalność są zdecydowanie współmierne do oferowanej przez SPC GEAR Viro Plus ceny. To samo dotyczy jakości odtwarzania i nagrywania dźwięku. Zestaw ten to wyjątkowe połączenie komfortu z solidnością, dla graczy i nie tylko.