Pralka Electrolux EW7T3372SP Perfect Care 700 to urządzenie, które z pewnością sprosta wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Zdecydowanie jest to jeden z lepszych modeli dostępnych na rynku z wyższej półki cenowej. Przeczytaj, dlaczego jest tak często rekomendowana i jakie parametry posiada. Mamy nadzieję, że recenzja Electrolux EW7T3372SP pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie.

Niewielki rozmiar, imponująca ładowność

Jak na standardowe pralki ładowane od góry, model ten posiada naprawdę sporą ładowność, aż do 7 kg prania. Jest to imponująca wartość, patrząc na fakt, że rozmiary tego urządzenia są standardowe. Idealnie nadaje się zatem do niewielkich łazienek lub innych pomieszczeń. Warto zajrzeć także do środka pralki i sprawdzić, czy posłuży nam trochę dłużej niż do końca gwarancji.

Solidna konstrukcja wykonana ze świetnej jakości stali nierdzewnej oraz emaliowana obudowa dają gwarancję długoletniej satysfakcji z używania tego urządzenia. Idealnie spasowane elementy oraz maksymalne wygłuszenie sprawią, że nawet podczas wirowania, pralka jest bardzo cicha, co przy małych mieszkaniach zdecydowanie jest dużym plusem. Silnik rozpędzający bęben do 1300 obrotów na minutę sprawi, że Twoje pranie będzie zawsze idealnie czyste i doskonale odwirowane, dzięki czemu dużo szybciej wyschnie.

Wszystkie funkcje na wyciągnięcie ręki

Nie ma chyba nic gorszego niż niezrozumiałe oznaczenie programów pralki. Model Electrolux EW7T3372SP wyszedł naprzeciw temu wyzwaniu i rozwiązał problem w idealny sposób. Teraz wszystkie funkcje mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Duży wyświetlacz LED pozwala nam na wybranie odpowiedniego programu. Każda opcja jest świetnie opisana, a znalezienie odpowiedniego przycisku nigdy nie było łatwiejsze. Teraz bez trudu upierzesz delikatne pościele i firanki, ubranka Twojej pociechy czy kurtki i obuwie.

Co sądzą użytkownicy?

Opinie o pralce Electrolux EW7T3372SP są bardzo pozytywne, co z resztą nie może dziwić. Zdecydowana większość użytkowników bardzo chwali sobie jej niewielki rozmiar, solidne wykonanie oraz cichą pracę. Posiadacze tego urządzenia zwracają również uwagę na szeroki wybór programów prania, dodatkowe funkcje zatrzymania pracy pralki, a także możliwość ustawienia czasu, kiedy ma się włączyć. Zauważalna jest także wysoka jakość wykonania oraz jej łatwe utrzymanie w czystości.

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, możemy z czystym sumieniem polecić Ci to urządzenie. Większość recenzji Electroluxa EW7T3372SP jest bardzo pozytywna. Warto rozważyć jego zakup, jeśli Twoim priorytetem przy wyborze pralki są jakość wykonania, gwarancja żywotności sprzętu, łatwość obsługi urządzenia, a także satysfakcja z efektów. Niewielki rozmiar oraz nowoczesny design sprawiają, że idealnie wkomponuje się w każdą łazienkę bez względu na jej metraż. Jeśli chcesz cieszyć się idealnie wyprawną i odwirowaną odzieżą, to ten model jest właśnie dla Ciebie!