Ta  lodówka jest zwyczajnie piękna. Czy recenzja takiego arcydzieła wymaga napisania czegokolwiek więcej? W mojej skromnej opinii mogłaby ona się w tym miejscu zakończyć, ale pewnie pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej. Jeśli chcesz przeczytać 3 najważniejsze powody, dla których warto zakupić Samsung RS62R50412C, to dobrze trafiłeś! Przedstawię ci swój punkt widzenia, jako jej użytkownika z ponad trzytygodniowym stażem!

Samsung RS62R50412C – recenzja

Powód pierwszy: rozmiar, który ma znaczenie

Problem, który znają prawdopodobnie tylko mieszkańcy małych mieszkań, czyli malutka lodówka. Nic nie frustruje do tego stopnia, jak mało miejsca na przechowywanie jedzenia. Po przeprowadzce do większego mieszkania albo po większym remoncie, z całą pewnością zmiana urządzenia będzie pierwszym, co zrobisz. Jeśli dotychczas korzystałeś z najmniejszego możliwego formatu, czyli chłodziarki o pojemności 110 litrów, to prawdopodobnie czeka Cię wielka ulga! Lodówka Samsung RS62R50412C oferuje ponad 6-krotnie większą pojemność!

Powód drugi: piękno w czystej postaci

Trochę już o tym napisałem we wstępie, ale nie sposób nie poruszyć tego tematu ponownie. Szklane wykończenie i drzwi otwierane do zewnątrz w Samsung RS62R50412C w nowoczesnej kuchni sprawiają niesamowite wrażenie, a czarny kolor idealnie wpisze się w tę stylistykę.

Powód trzeci: dystrybutor wody i kostkarka

W dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska i wszechobecnych postulatów dotyczących ograniczania zużycia plastiku, na popularności zyskują butelki z wkładami filtrującymi. A co gdybym powiedział ci, że możesz mieć jeszcze lepszy system, w twojej lodówce? Jeśli tylko dysponujesz przyłączem do bieżącej wody, to zaufaj mi, będziesz zadowolony. Wieczorna szklanka wody będzie miała idealną temperaturę, a przed imprezą nigdy więcej nie zabraknie ci kostek lodu, za sprawą dyspensera wody z funkcją kostkarki.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Skoro trzy czynniki, które mnie przekonały, już znasz, to w tym miejscu przedstawię Ci też inne parametry sprawiające, że lodówka Samsung RS62R50412C zasługuje na zakup. Przede wszystkim – świetny system „no frost”, zapobiegający osadzaniu się szronu na powierzchni mrożonego jedzenia i elementach lodówki. Dużo więcej miejsca, zajmowanego zwykle przez zamrożone ścianki i niezbrylające się mrożonki to dla mnie rozwiązanie idealne. Na przedstawienie zasługuje też kolejne rozwiązanie zastosowane przez producenta, czyli metal cooling, niepozwalający na nadmierne ogrzewanie wnętrza urządzenia, co przydaje się w momencie rozpakowywania dużych zakupów. Zamontowany element przechowuje zimno, aby zaraz po zamknięciu drzwiczek wróciła dawna temperatura. Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek docenię tak drobną funkcjonalność, ale jest to świetne!

Przechodząc już do ostatniej zalety, którą zauważyłem po zmianie lodówki, muszę wspomnieć o najważniejszej jej części – silniku i systemie chłodzącym. Nigdy, ale to nigdy, nie widziałem jeszcze tak cichego urządzenia. Koniec z buczeniem i szumem w nocy. Nic nie zakłóca już mojego odpoczynku, a w mieszkaniu gdzie antresola nie jest odgrodzona drzwiami od kuchni, jest to wielka zmiana.

Samsung RS62R50412C opinie i cena

Nawiązując do tego, co jest najważniejsze przy wyborze urządzenia, czyli ceny i opinii innych użytkowników, musisz zauważyć coś, wyraźnie widoczne już na pierwszy rzut oka. Wszystkie opinie pojawiające się np. na Ceneo (na moment pisania tej recenzji) są pozytywne, a nie zdarza się to często! Tak wysoka ocena to rzadkość! Po trzech tygodniach użytkowania, moja recenzja Samsung RS62R50412C w dalszym ciągu jest pewnie nieco wybrakowana i nie uwzględnia wszelkich aspektów, takich jak potencjalna awaryjność urządzenia, która wierzę, że nie będzie wysoka, czy trwałość zastosowanych rozwiązań. Na ten moment mogę jednak z całego serca polecić Samsung RS62R50412C, bo przenosi ona użytkownika na zupełnie inny poziom doświadczeń w kuchni!