Szukasz laptopa, który świetnie sprawdzi się do: pracy, nauki zdalnej lub rozrywki – przeglądania ulubionych mediów społecznościowych, oglądania filmów, a także e-sportu? Laptop MSI Modern 14 to jedna z najlepszych opcji wśród urządzeń elektronicznych tego typu. Marka MSI jest światowym liderem w dziedzinie projektowania i produkcji gamingowego sprzętu komputerowego.

MSI MODERN 14 – RECENZJA, TEST

Notebook marki MSI zawiera szereg zalet oraz cech ułatwiających korzystanie z niego w profesjonalny sposób. Przekątna ekranu wynosi zaledwie 14 cali, a jego waga to 1,18 kg. Ułatwia to przenoszenie go i korzystanie z niego w każdym, dowolnym miejscu na świecie! Dzięki wydajnej baterii, możliwe jest korzystanie z niego nawet do 10 godzin bez zasilacza. Procesor w laptopie to Intel Core i3. Karta graficzna Intel UHD Graphics –  gwarantuje najwyższą wydajność oraz zapewnia wysoką jakość obrazu. Wyświetlacz IPS umożliwia odbiór obrazu o rozdzielczości Full HD, wzbogaconego o powłokę antyrefleksyjną. Dodatkowym atutem jest system chłodzenia Cooler Boost 3, zawierający dwa dedykowane wentylatory oraz ciepłowody, co wpływa na odpowiednią temperaturę urządzenia, nawet przy nieustannym użytkowaniu.

Laptop MSI MODERN 14 posiada dysk twardy o pojemności 512 GB, który pomieści wszystkie, niezbędne pliki. Dysk SSD jest znacznie szybszy niż standardowy dysk HDD, zapewniając większą szybkość odczytu i sekwencyjnego lub losowego zapisu, podczas realizacji każdego zadania. Niezależnie od tego, jak obciążająca dla komputera jest Twoja praca – dyski SSD zapewniają płynność i szybkość działania. Pamięć RAM w przypadku tego urządzenia wynosi 8 GB.

Notebook uzupełniony jest o system audio 7.1. Technologia dźwiękowa Nahimic 3 ma za zadanie wzbogacić muzykę w wirtualny dźwięk przestrzenny, który odtwarzany jest za pośrednictwem standardowego sprzętu audio, wbudowanego w laptopa. Zainstalowana kamera oraz dwa mikrofony świetnie sprawdzają się podczas telekonferencji albo nauki zdalnej.

Poza świetnymi funkcjami – MSI MODERN 14 to również unikatowy i niezwykle praktyczny wygląd. Obudowa wykonana z bardzo lekkiego, szczotkowanego aluminium oraz podświetlana klawiatura sprawiają, że notebooki z serii Modern są nie tylko mobilne, ale i wytrzymałe.

Mój test MSI MODERN 14 przebiegł pomyślnie, a oczekiwania klientów zostały w pełni zaspokojone. Działanie laptopa jest satysfakcjonujące, praca z nim – łatwa i intuicyjna, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Świetnie sprawdził się do użytku biznesowego, ale i rozrywkowego, jak np. oglądanie ulubionych seriali.

MSI MODERN 14 – OPINIE

Użytkownicy oraz sprzętu MSI, w tym także ja, w pozytywny sposób wypowiadają się na jego temat i wysoko oceniają jego specyfikację. Internauci chwalą liczne zalety, takie jak: świetny, przyjazny dla oczu ekran, wytrzymałość oraz szybkość działania. Jest polecany szczególnie do pracy i nauki zdalnej.

Przedstawione urządzenie niesie za sobą liczne zalety: komfort użytkowania, dobrą jakość oraz pomieszczenie wszystkich plików w jednym miejscu! Mam nadzieję że moja recenzja MSI MODERN 14 pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.