Lodówko-zamrażarka marki Whirlpool przeznaczona do zabudowy kuchennej prezentuje wysoką klasę, jeśli chodzi o energooszczędność oraz elegancki styl. Jeśli spojrzymy na liczne opinie, lodówkę Whirlpool ART 880/A+/NF wyróżnia przede wszystkim praktyczny system organizacji przestrzeni we wnętrzu oraz jej bardzo duża pojemność. Dużym atutem urządzenia Whirlpool ART 880/A+/NF jest także jego wyjątkowo innowacyjne wykonanie. Mimo dużej pojemności wnętrze chłodziarko-zamrażarki jest precyzyjnie zaplanowane tak, że lodówka nie przytłacza swoimi gabarytami. Co więcej, szklane półki, oświetlenie LED oraz możliwość otwierania drzwiczek na osi urządzenia sprawiają, że lodówka prezentuje się elegancko oraz gwarantuje swobodny i przyjemny dostęp do każdego z jej poziomów. Na uwagę zasługuje także ciekawe i higieniczne rozwiązanie do przechowywania warzyw i owoców w postaci szuflady z separatorem, która umożliwia przechowywanie różnych produktów bez ryzyka ich popsucia się przez sąsiedztwo z innymi artykułami.

Lodówka Whirlpool ART 880/A+/NF – recenzja

Poza ergonomiczną organizacją przestrzeni i eleganckim wyglądem wybrany model został wyposażony w liczne udogodnienia, dzięki którym możesz mieć pewność, że lodówka pracuje zawsze na najwyższych obrotach:

  • system Fresh Control: czujniki, w jakie został wyposażony ten model, pozwalają na stałą kontrolę i regulację parametrów pracy lodówki. Stąd temperatura chłodzenia w obu komorach oraz poziom wilgotności są na bieżąco dopasowywane do ilości produktów tak, aby zachowały świeżość dłużej niż w lodówkach innych producentów
  • sygnalizacja wzrostu temperatury: jeśli temperatura w lodówce ART 880/A+/NF wzrośnie ponad zaprogramowany poziom, urządzenie wysyła sygnał dźwiękowy, który pomoże Ci zapobiec ewentualnemu rozmrożeniu lub psuciu się żywności.
  • funkcja szybkiego mrożenia: jeśli planujesz większe zakupy z myślą o zamrożeniu dużych partii żywności, wystarczy, że kilka godzin przed zakupami zaprogramujesz dedykowany tryb, aby zachować dłużej świeżość Twoich produktów.
  • opcja Eco Night: dodatkowa funkcja lodówki ART 880/A+/NF pozwala na bardziej ekonomiczny tryb pracy i oszczędność rachunków za prąd. Wystarczy, że aktywujesz opcję Eco Night, by cieszyć się niższym zużyciem energii przez urządzenie w ciągu dnia, kiedy z niej najwięcej korzystasz, a wyższym w ciągu nocy, kiedy pobór prądu jest tańszy.
  • system No Frost: dzięki tej opcji możesz być pewien, że wewnątrz komory chłodziarki i zamrażarki nie będzie gromadziła się niepotrzebna warstwa szronu na ściankach. Technologia bezszronowa odpowiada także za regularne odprowadzanie nadmiaru wilgoci z lodówki, co pozwala także zapobiec szybkiemu psuciu się przechowywanych w niej produktów.

Lodówka Whirlpool ART 880/A+/NF – podsumowanie

Podsumowując, lodówka Whirlpool ART 880/A+/NF to połączenie szerokiej funkcjonalności z estetycznym wyglądem. Urządzenie spełnia wzorowo swoją funkcję, a dodatkowe technologie i zabezpieczenia pozwolą Ci korzystać z niego przez długi czas.

Dzięki mojej recenzji Whirlpool ART 880/A+/NF podjęcie decyzji o zakupie tego urządzenia z pewnością będzie łatwiejsze.