Szukasz dobrego, solidnego telefonu, na który nie trzeba wydawać fortuny? Mamy dla Ciebie idealną propozycję, czyli Nokię Lumię 930. Ten nowoczesny smartfon zachwyca swoim wyglądem i funkcjami, a dodatkowo jest niedrogi. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej, sprawdź naszą recenzję. Nokia Lumia 930 może okazać się idealnym smartfonem dla Ciebie!

Nokia Lumia 930 – nowoczesny smartfon od Microsoftu

Nokia Lumia 930 to pierwszy smartfon Nokii wypuszczony na rynek po przejęciu firmy przez Microsoft. Pierwsze zmiany można dostrzec już w opakowaniu, ponieważ wygląda ono zupełnie inaczej niż w przypadku smartfonów produkowanych przed przejęciem. Po otwarciu pudełka z telefonem można się nieco zdziwić, gdyż jego zawartość jest uboga – znajduje się w nim tylko urządzenie główne, kabel i zasilacz. Jeśli mowa o samym telefonie, to można dostrzec w nim podobieństwo do poprzednich Nokii Lumii. Podobnie jak inne modele posiada on kolorową obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego i cechuje się prostym kształtem.

Co wyróżnia ten model od poprzedników? Metalowa rama, która sprawia, że konstrukcja jest bardziej stabilna i solidna. Telefon ten otrzymuje dużego plusa za świetnie rozmieszczone i dobrze wykonane klawisze głośności, zasilania i włączania aparatu. Niestety w Nokii Lumii 930 brakuje gniazdka na kartę pamięci, przez co mamy do dyspozycji tylko pamięć wbudowaną (32 GB). W górnej części telefonu znajduje się wejście na słuchawki i szufladka na kartę nano SIM. Na pochwałę zasługuje fakt, że wyciąganie szufladki jest niezwykle intuicyjne i nie trzeba stosować żadnych narzędzi. Warto dodać również, że jest ona bardzo solidnie wykonana.

Nokia Lumia 930 – aparat dla prawdziwych miłośników fotografii

Kolejną kwestią, którą warto poruszyć w ramach recenzji Nokii Lumii 930, jest jej aparat. Cechuje się on świetną jakością, która z pewnością zachwyci każdego, kto pragnie zachować swoje wspomnienia na dłużej. Nokia Lumia 930 posiada sześcioelementowy obiektywem Zeissa z przysłoną 2.4 o ogniskowej 26 mm i podwójną diodą. Zdjęcia wykonane tym smartfonem cechują się naprawdę świetną jakością, której mogą pozazdrościć dużo droższe telefony innych marek.

Nokia Lumia 930 – opinie użytkowników

Nokia Lumia 930 cieszy się bardzo dobrymi opiniami i dużą popularnością. Wynika to z faktu, iż jest niedroga, a blisko jej do telefonu klasy premium. Użytkownicy szczególnie doceniają ją za aparat, nowoczesny wygląd, jakość obrazu i świetny standard czerni. Nokia Lumia 930 zachwyci każdego fana Windowsa. Działa ona w oparciu o system Windows 8.1, który daje zupełnie nowe możliwości m.in. pozwala na ustawienie tapety pod tzw. kafelkami i umożliwia zmianę ich rozmiaru.

Zatem, jeśli szukasz taniego, dobrego i solidnie wykonanego telefonu, wybierz Nokię Lumię 930. Test przeszła ona pozytywnie, dlatego z ręką na sercu możemy Ci polecić ten smartfon. Jesteśmy przekonani, że spełni on Twoje oczekiwania i posłuży przez długi czas. Jego niezwykły design będzie zachwycał Cię na co dzień, a przydatne funkcje ułatwią Ci wykonywanie obowiązków i zapewnią świetną rozrywkę.