Mikrofalówka jest jednym z najbardziej przydatnych urządzeń w kuchni – śpieszysz się i chcesz zjeść coś ciepłego na szybko? Mikrofala Samsung GE83X przychodzi z pomocą!
Ostatnio miałam okazję ją przetestować i chcę podzielić się swoimi wrażeniami i odczuciami w poniższej recenzji mikrofalówki Samsung GE83X.

Recenzja Samsung GE83X – idealna kuchenka mikrofalowa

Jest to mikrofala, która posiada antybakteryjną powłokę z emalii ceramicznej, której zadaniem jest zapobieganie zarysowaniom, ale także ograniczanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki niej bez problemu możesz pozbyć się tłustych plam. Jej odporność na zadrapania i łatwość czyszczenia stanowią kolejne plusy. Wnętrze tej mikrofali jest siedem razy bardziej odporne na zadrapania i rdzę niż inne tego typu urządzenia. Ponadto mikrofale wysyłane są aż z trzech punktów, co daje gwarancję na idealnie podgrzany posiłek. Nie musisz się również martwić o to, że nie zdążyłeś wyjąć wcześniej żywności z zamrażalnika – to nie problem, ta mikrofala bezbłędnie radzi sobie również i z zamrożonym jedzeniem. W dodatku niesamowicie prezentuje się jako wystrój kuchni. Posiada lustrzaną ścianę w srebrnej obudowie. Idealnie komponuje się w nowoczesnej kuchni, ale również i w tej urządzonej w bardziej starodawnym stylu. Urządzenie ma też ekran dotykowy oraz mnóstwo funkcji, co jest ogromnym ułatwieniem.

Kuchenka Mikrofalowa Samsung GE83X doskonale podgrzewa posiłki. Działa bardzo szybko, nie ma wobec niej konkurentów pod tym i innymi wieloma względami. Zarówno od strony wizualnej, jak i technicznej, nie ma się do czego przyczepić. Wpasowuje się idealnie do kuchni, jest bardzo elegancka i przyciąga uwagę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Od momentu otwarcia produktu ukazuje się pełen profesjonalizm. Wielką zaletą jest możliwość wyłączenia poboru mocy przez zegar jednym przyciskiem oraz możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego informującego o zakończeniu podgrzewania, co jest szczególnie komfortowe przy śpiącym małym dziecku. Natomiast jeśli mamy włączony dźwięk – nie jest on irytujący. Sam proces grzania jedzenia także jest bezgłośny. Jest łatwa w obsłudze, dzięki dotykowemu ekranowi oraz bardzo szczegółowej instrukcji i informacji zawartych na urządzeniu. Po przeczytaniu wskazówek nie powinno się mieć z nią większych problemów. Rzeczywiście jest też bardzo mało podatna na brud i zadrapania oraz podatna na czyszczenie, o czym jest wspomniane w informacjach od producenta. Nawet najbardziej tłuste jedzenie nie pozostawia większych śladów, a jeśli takie powstaną, wystarczy tylko delikatnie przetrzeć urządzenie i wygląda jak nowa. Nie widać śladów użytkowania nawet po dłuższym czasie, co jest ogromną zaletą, bo ciągle wydaje się, jakby wyszła prosto ze sklepu.

Podsumowanie recenzji

Moim zdaniem, Mikrofalówka Samsung GR83X jest urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze kuchenki mikrofalowej. Posiada wiele zalet, które pod względem praktycznym ułatwiają nam pracę. Jakość jest bardzo wysoka, o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów. Nie powinieneś więc mieć większych wątpliwości – nie zastanawiaj się, po prostu zdecyduj się na jej zakup, a nie pożałujesz.