Prezentowane urządzenie do grillowania z zasilaniem elektrycznym marki Raven spełni oczekiwania każdego miłośnika potraw z grilla, któremu zależy na zdrowej alternatywie dla tradycyjnego barbecue. Poza funkcją grilla Raven EGE002 umożliwia także przygotowanie panini, tostów i zapiekanek, co sprawia, że jest to wszechstronny sprzęt.

Grill elektryczny Raven EGE002 – recenzja

Jeśli chodzi o obsługę urządzenia, jest ona wyjątkowo intuicyjna. Temperaturę możesz regulować w zależności od rodzaju grillowanej potrawy za pomocą ręcznego pokrętła. Co ciekawe, w urządzeniu możesz skorzystać z dodatkowych opcji takich jak rozmrażanie oraz wybrać tryb szybkiego lub wolnego opiekania Twoich składników. Dzięki regulowanej wysokości górnej płyty grillowej masz możliwość korzystania z opcji grilla otwartego do przyszykowania mięs i ryb lub trybu grilla kontaktowego do opiekania kanapek, panini, tostów lub dwustronnego opiekania większych kawałków mięsa za pomocą grilla Raven EGE002. Opinie wskazują, że bardzo przydatna jest także opcja przechowywania w pionie, która pozwala na dodatkową oszczędność przestrzeni kuchennej.

Grill elektryczny Raven EGE002 – komfort i bezpieczeństwo użytkowania

W modelu Raven EGE002 można zauważyć kilka udogodnień, które mają na celu zapewnienie sprawnej obsługi grilla, a jednocześnie dają Ci gwarancję bezpieczeństwa. Są to przede wszystkim:

  • specjalna powłoka płyt grzewczych: powierzchnię grilla pokryto marmurową warstwą, która jest bardzo odporna na zadrapania i inne uszkodzenia, jakie mogą wyniknąć z częstej eksploatacji. Co ważne, takie wykończenie gwarantuje nieprzywieralność powierzchni grillowej, dlatego możesz zapomnieć o zwęglonych resztkach jedzenia na płycie grzewczej czy problemach z obracaniem przygotowywanych składników. Pozwala to także utrzymać urządzenie w nienagannej czystości. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje potrawy były zdrowe, warto rozważyć model Raven EGE002, ponieważ marmurowa powłoka nie emituje podczas obróbki termicznej żadnych szkodliwych związków, które mogłyby przeniknąć do żywności.
  • duża powierzchnia do grillowania: grill elektryczny Raven EGE002 daje Ci możliwość pełnego rozłożenia płyt grzewczych do 180 stopni. Jest to niezwykle poręczna opcja, która znacznie usprawnia szykowanie potraw przy spotkaniach w większym gronie, kiedy zależy Ci na czasie. Podwójna powierzchnia grillowania wyróżnia ten model na tle innych grillów elektrycznych w tej kategorii cenowej.
  • opcja odprowadzania tłuszczu: w trosce o Twoje zdrowie i niskokaloryczność grillowanych potraw urządzenie wyposażono w osobną tackę ociekową, w której gromadzi się tłuszcz. Dzięki temu masz pewność, że przygotowane dania są smaczne, pozbawione tłuszczu, a przez to zdrowsze niż w tradycyjnym grillu. Możliwość demontażu tacki pozwala na jej dokładne umycie po skończonym grillowaniu.

Grill elektryczny Raven EGE002 – podsumowanie

Podsumowując, trudno zaprzeczyć temu, co mówią o modelu grilla Raven EGE002 opinie użytkowników. Jest to niezawodne urządzenie z intuicyjną obsługą, które wzorowo spełnia swoją funkcję, posiada wysoką moc grzania, a jego cena jest niezwykle przystępna. Żywię nadzieję, że moja recenzja będzie miała realny wpływ na podjęcie przez Ciebie decyzji o zakupie tego urządzenia, gdyż naprawdę warto!