Bezprzewodowa mysz laserowa M590 wiodącego producenta Logitech to model, który zdobywa popularność wśród osób poszukujących cichego i zaawansowanego technologicznie sprzętu. Wiele opinii o modelu Logitech M590 podkreśla jego wyjątkowo cichą pracę. Jest to zaleta, która zdecydowanie wyróżnia go na tle innych, dzięki zastosowanej przez producenta technologii redukcji hałasu. Na uwagę zasługuje także duża czułość laserowego czujnika, dzięki czemu obsługa myszki jest precyzyjna i wygodna niezależnie od powierzchni, na jakiej jest używana. Doskonały stosunek ceny myszy Logitech M590 do jakości to także główny powód jej popularności.

Logitech M590 – stworzony dla Twojej wygody

Wykonanie oraz technologie, w jakie wyposażona została mysz Logitech M590, to połączenie wysokiej dbałości o szczegóły z naciskiem na komfort użytkowania. Główne zalety tego modelu to:

  • funkcja redukcji hałasu kliknięcia: nowoczesna technologia, w jaką wyposażono prezentowany w recenzji model, zmniejsza dźwięk związany z używaniem przycisków myszy nawet o 90%. Samo kółko jest również wykonane z gumy gwarantującej bezszumowe przesuwanie i scrollowanie. Wpływa to na komfort pracy w otoczeniu innych, a także umożliwia pracę w nocy.
  • śledzenie optyczne Logitech: laserowe podświetlenie szczegółów powierzchni, na której znajduje się myszka, sprawia, że mysz bezprzewodowa Logitech M590 działa znacznie precyzyjniej niż standardowa mysz optyczna. Jest to szczególnie widoczne przy pracy na nierównych powierzchniach, na których inne urządzenia mogą zawodzić. Ta opcja ułatwia także nawigowanie po stronach WWW.
  • precyzyjne przewijanie: kółko w modelu Logitech M590 zostało udoskonalone o dodatkowe rowki na każdy milimetr, co znacznie przyspiesza nawigowanie między stronami WWW.
  • technologia Logitech Flow: dzięki tej innowacyjnej funkcji masz możliwość płynnej nawigacji między dwoma komputerami oraz swobodnego kopiowania treści z jednego urządzenia do drugiego.
  • długa żywotność baterii: nawet przy intensywnej eksploatacji wymienna bateria w myszce Logitech M590 wystarcza na ponad 12 miesięcy, co potwierdzają opinie użytkowników. Masz także możliwość skorzystania z opcji wyłącznika, dzięki czemu możesz zaoszczędzić energię, kiedy nie używasz sprzętu. Model posiada także inteligentny tryb hibernacji, który wydłuża czas pracy baterii.
  • bezprzewodowa praca: brak konieczności podłączania myszki do komputera przenośnego gwarantuje o wiele większą swobodę i zakres ruchu, co wpływa bezpośrednio na wygodę pracy. Specjalny mikroodbiornik dodatkowo umożliwia bezprzewodową obsługę urządzenia w odległości nawet do 10 metrów.
  • dodatkowe przyciski: poza standardowymi przyciskami myszka posiada także boczne guziki do obsługi kciukiem, które umożliwiają ruch wstecz i dalej podczas nawigacji w Internecie

Logitech M590 – podsumowanie

Podsumowując, bezprzewodowa mysz laserowa Logitech M590 to model zaprojektowany dla osób ceniących sobie zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają wygodną i ergonomiczną pracę.