Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 w mgnieniu oka rozprawi się z suchym powietrzem w Twoim domu!

Nieodpowiedni poziom nawilżenia w pomieszczeniu niesie za sobą przykre skutki zdrowotne oraz pogorszone samopoczucie. Suche powietrze może podrażniać oczy, nos i gardło, obniżać jakość snu, wysuszać skórę i włosy oraz zmniejszać odporność. Jeśli chcesz poznać urządzenie, które pomoże Ci w tej nierównej walce, koniecznie przeczytaj recenzję o nawilżaczu Philips HU4803/01!

Kilka suchych faktów o budowie i specyfikacji

Urządzenie to składa się ze zbiornika na wodę o pojemności 2 litrów, wielorazowego wymiennego filtra oraz pokrywy, w której znajduje się panel sterowania i wentylator. Philips HU4803/01 jest nawilżaczem ewaporacyjnym o wydajności 220ml/h. Oznacza to duży zasięg jego działania (do 25m²), przy mniejszej częstotliwości dolewania wody. Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 wyposażony jest w inteligentny czujnik, który mierzy aktualny poziom nawilżenia, a wynik tych pomiarów pokazywany jest na elektronicznym wyświetlaczu. Panel sterowania umożliwia ustawienie trybu, poziomu nawilżenia oraz timera.

Jak działa nawilżacz Philips HU4803/01?

Wentylator zasysa suche powietrze, które przechodząc przez filtr, zostaje nawilżone i oczyszczone. Następnie z pomocą technologii Philips NanoCloud, z urządzenia wylatuje drobna mgiełka, która nie pozostawia białego nalotu czy plam i mokrych śladów. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyłączenia po wyczerpaniu się wody w nawilżaczu Philips HU4803/01. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru trybu: cichego, automatycznego, standardowego oraz zaawansowanego, a także poziomu nawilżenia (40%, 50% lub 60%). Przy użyciu opcji automatycznej, urządzenie monitoruje na bieżąco stan powietrza i dobiera odpowiednie ustawienia.

Koniec teorii, czas na praktykę!

Philips HU4803/01 to bez wątpienia jedno z najlepszych urządzeń nawilżających na rynku, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Idealnie wpasuje się w każde wnętrze ze względu na swój piękny design. Warto wspomnieć także o łatwości napełniania pojemnika wodą oraz jego czyszczenia – to w pokrywie znajduje się zasilanie oraz cały mechanizm, dlatego po jej zdjęciu zbiornik może być przenoszony, dokładnie czyszczony i napełniany bezpośrednio pod kranem. Nie ma w nim żadnych trudnodostępnych zakamarków. Nawilżacz Philips HU4803/01 przeszedł test w mojej sypialni i muszę przyznać, że skończyły się problemy z poranną niedrożnością nosa, a mąż przestał chrapać. Obsługa tego urządzenia jest bardzo intuicyjna i jestem zachwycona efektami jego działania. W mojej opinii Philips HU4803/01 jest godny polecenia, nie zauważyłam żadnych wad w jego działaniu.

Recenzje o nawilżaczu Philips HU4803/01

W Internecie możesz znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy o tym urządzeniu. Użytkownicy chwalą nawilżacz ze względu na jego łatwą obsługę, inteligentnie zaprojektowaną konstrukcję, bardzo ciche działanie oraz przyjemny wygląd. Cena Philips HU4803/01 jest niezwykle niska w porównaniu do jakości urządzenia oraz jego możliwości i efektów działania. Precyzyjność osiągania i utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia jest niesamowita! Nawilżacz ten jest bardzo skuteczny i w znaczny sposób poprawia powietrze, którym oddychamy. Warto także wykonać test Philips HU4803/01 w trybie cichym – to specjalne ustawienie, dzięki któremu na ekranie pozostaje podświetlony tylko wskaźnik prędkości, a urządzenie staje się praktycznie niesłyszalne.

Reasumując, nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 jest bardzo dobrym oraz polecanym sprzętem, co potwierdzają liczne i pozytywne opinie. Skutecznie zadba o jakość powietrza, zdrowie oraz samopoczucie Twoje i innych domowników.