Philips Hu4816/10 – recenzja

Zima to wyjątkowo niegościnny okres dla naszych organizmów, nawet wtedy, gdy jesteśmy schowani w naszych ciepłych domach lub mieszkaniach. Dlaczego tak jest? W momencie, gdy przebywamy w dobrze nagrzanych pomieszczeniach, wilgotność powietrza potrafi spaść do naprawdę niebezpiecznego poziomu. Ma to zaś wpływ na problemy z zatokami, wysuszanie skóry, co szczególnie widoczne jest u niemowlaków czy problem z utrzymaniem optymalnego poziomu koncentracji. Czy istnieje jakieś rozwiązanie, które mogłoby przywrócić optymalny poziom wilgotności w naszych domach? Owszem, takim urządzeniem jest nawilżacz powietrza Philips Hu4816/10. To estetycznie wyglądające pudełko znacznie poprawia stan naszego zdrowia i minimalizuje ryzyko złapania infekcji dróg oddechowych. Jakie jest zastosowanie nawilżacza powietrza? W jaki sposób urządzenie jest zbudowane i jakimi zaletami się charakteryzuje?

Philips Hu4816/10 – zastosowanie 

Zadaniem nawilżacza powietrza jest utrzymywanie optymalnego, zdrowego dla wszystkich domowników poziomu wilgotności w naszym mieszkaniu lub domu. W sezonie grzewczym problem związany ze suchym powietrzem jest niesamowicie dotkliwy zarówno dla dorosłych osób, jak i dla dzieci. Philips Hu4816/10 w sposób automatyczny dokonuje analizy nawilżenia powietrza i koryguje je, w celu utrzymania preferowanego przez nas poziomu nawilżenia. W zależności od naszych potrzeb jest to od 40 do 60%. Urządzenie jest możliwe do zastosowania w każdym pomieszczeniu ze szczególnym uwzględnieniem pokoju dziecięcego – dzięki wbudowanemu trybowi snu, nawilżacz wyposażony w miły dla oka wyświetlacz emanuje minimalnym poziomem oświetlenia. Dodatkowo tryb nocny nie generuje praktycznie żadnego hałasu.

Philips Hu4816/10 – budowa i sposób użycia

Nawilżacz powietrza marki Philips to najbardziej zaawansowana technologia nawilżania powietrza, która ochroni nas przed negatywnymi skutkami nadmiernego osuszenia. Urządzenie przypomina małej wielkości zaokrąglone pudełko, które prezentuje się niezwykle estetycznie zarówno w salonie, kuchni, jak i pokoju dziecięcym. Dolna część urządzenia to zbiornik, który pomieści aż 4 litry wody. Górna część nawilżacza to panel elektroniczny, który umożliwia regulację preferowanego poziomu nawilżenia, a także pozwala na kontrolowanie poziomu wody i ustawienie czasu pracy urządzenia. W zależności od nas urządzenie może zostać automatycznie wyłączone po kilku godzinach lub działać aż do wyczerpania wody. Nawilżacz posiada ponadto aż 3 tryby działania. Jak działa nawilżacz Philips Hu4816/10? Suche, nieprzyjemne powietrze jest zasysane i zostaje poddane mieszaniu z cząsteczkami wody, które generują się w trybie parowania. Następnie to zmieszane, odpowiednio nawodnione powietrze zostaje wydmuchane z nawilżacza. Taki system pozwala na uzyskanie zasięgu aż do 44 metrów kwadratowych.

Cena modelu Philips HU4816/10 jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jego funkcji, dzięki czemu otrzymujemy świetny produkt za niewielkie pieniądze.

Philips Hu4816/10 – zalety urządzenia

Nawilżacz powietrza Philips Hu4816/10 to urządzenie, które pozwala na komfortowe i zdrowe przebywanie w pomieszczeniu bez względu na porę roku. Nawilżacz jest wygodny w użyciu – wystarczy odpowiednio zaprogramować jego działanie i możemy zapomnieć o jego istnieniu – urządzenie automatycznie będzie utrzymywało zalecany poziom nawilżenia, a do tego zabije aż do 99% bakterii unoszących się w powietrzu. Zgodnie z opiniami użytkowników Philips HU4816/10, to obowiązkowe urządzenie do każdego domu, w którym domownikiem jest małe dziecko.