Maluszki tuż po urodzeniu są karmione jedynie mlekiem matki bądź mlekiem modyfikowanym. Z biegiem czasu, zazwyczaj po ukończeniu 6. miesiąca życia dziecka, rodzice zaczynają rozszerzać dietę swojej małej pociechy.

Najpierw delikatne warzywa, owoce czy żółtko jaja. Po ukończeniu 8. miesiąca życia dziecko nabiera ciekawości świata, a co za tym idzie – uwielbia poznawać nowe smaki i jeść coraz więcej rzeczy. To idealny moment na zaproponowanie naszemu dziecku deserku Nestle Jogolino. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Charakterystyka produktu

Nestle Jogolino to wyśmienita propozycja dla małych, spragnionych jedzenia brzuszków już po ukończeniu 8. miesiąca życia. Badania pokazują, że polskie dzieci spożywają zbyt mało produktów mlecznych. Dieta skupia się na warzywach, owocach i mięsie. Dlatego Nestle stworzyło deserki mleczne oraz owocowo-mleczne, których głównym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości wapnia, w trosce o zdrowy rozwój i budowę kości.

W czym tkwi sekret tak dużej popularności deserków mlecznych Jogolino? Jedna porcja potrafi zapewnić nawet 38% dziennego zapotrzebowania dziecka na wapń. Dzieci uwielbiają ich smak, a rodzice mają poczucie spokoju i komfortu, że maluch ma urozmaiconą i bogatą w substancje odżywcze dietę. Co więcej, Nestle Jogolino przechodzi wykonywane przez naukowców testy bez najmniejszego zarzutu, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla maluszków oraz rekomendowany przez pediatrów jako codzienne urozmaicenie diety.

Wybierz ulubiony smak dla Twojego dziecka

Jogolino smakuje wyjątkowo dobrze i to właśnie dlatego dzieci tak bardzo je uwielbiają. Mleczny deserek Babapuding zachęci do jedzenia nawet największych niejadków. Rodzicom maluchów nie trzeba tłumaczyć, jak czasami trudno bywa ze zjedzeniem posiłku. Dzięki Nestle Jogolino zapomnicie o takich problemach. Któż z nas nie lubi słodkiego kakao? Nic więc dziwnego, że Twój Maluch pokocha Nestle Jogolino od pierwszego posmakowania.

Funkcjonalność i przechowywanie

Deser mleczny Nestle Jogolino sprzedawany jest w praktycznych kubeczkach, z których śmiało można podać go na łyżeczce. W związku z tym, jogurt możesz podać swojemu maluchowi w domu, a także w każdym innym miejscu, w którym się znajdujecie. Co więcej, produkt dzięki odpowiedniej obróbce cieplnej i odpowiedniemu procesowi pakowania nie wymaga przechowywania w lodówce. Z tego powodu ma zawsze temperaturę pokojową i nadaje się od razu do spożycia.

Recenzje i opinie

Recenzje mówią same za siebie – Jogolino zdobyło stuprocentowe uznanie i zaufanie wśród rodziców oraz dietetyków czy pediatrów. Skład jest prosty, uzupełniony o cenne kultury bakterii Streptococcus thermophilus i Lactobacillus acidophilus, które wzmacniają florę bakteryjną i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Podając swojemu dziecku deser Jogolino sprawiasz mu frajdę oraz zadbasz o jego zdrowie. Jeśli masz wątpliwości zapoznaj się z opiniami innych rodziców, które powinny przekonać Cię do wypróbowania tego produktu.