Xiaomi Mi Smart Speaker to głośnik przenośny o mocy 12 W, posiada zasilanie akumulatorowe, Bluetooth oraz Wi-Fi. Wyposażony jest w dwa mikrofony i system operacyjny Linux. Obsługuje takie urządzenia IOT, jak TV, TV Box, TV Stick, oczyszczacze powietrza, odkurzacze, kamery, żarówki, lampy, inteligentne wentylatory i wtyczki, projektory i wiele innych. Jego waga to 823 g, co wskazuje, iż głośnik jest dosyć lekki i poręczny. Wygląd urządzenia prezentuje się bardzo prosto, ale także nowocześnie i elegancko, ma metalową osłonę, a u góry świecącą obwódkę, która świetnie prezentuje się w zgaszonym pomieszczeniu. Jeśli posiadasz dwa takie same głośniki, możesz je połączyć ze sobą, tworząc zestaw stereo, tym samym wzmacniając głośność muzyki. Asystent Google oraz Chromecast są wbudowane w głośnik, dlatego masz możliwość nie tylko odtwarzać swoje przeboje, ale także sprawdzać wiadomości, ustawiać alarmy, zadawać pytania, a to wszystko bez konieczności trzymania głośnika w dłoniach.

 

Recenzja Original Xiaomi Mi Smart Speaker

Głośnik Xiaomi Mi Smart Speaker można łączyć w stereo, a także grupować z urządzeniami w domu za pomocą Chromecast. Jakość dźwięku jest wręcz rewelacyjna. W ustawieniach możesz regulować Bas i Sopran, dostosowując do własnych potrzeb oraz upodobań. Posiada dwa mikrofony, które są bardzo czułe, dodatkowo można tę czułość zmieniać. Głośnik można połączyć ze smartfonem za pomocą Wi-Fi i przesyłać na niego wybraną muzykę. Skorzystaj również z połączenia bezprzewodowego Bluetooth i sparuj z urządzeniem nie tylko telefon, ale również telewizor czy tablet. Sprzęt można ładować za pomocą zewnętrznego zasilacza o mocy 12 V i 18 W. Urządzenie bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, ilość rozmaitych funkcji sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjne i przydatne. Producentem głośnika jest marka Xiaomi, która zawsze dba o to, by każdy ich produkt był wykonany precyzyjnie i działał bez zarzutu.

 

Opinie Xiaomi Mi Smart Speaker

Użytkownicy uważają, że wytwarzany dźwięk przez głośnik jest świetny i dzięki niemu mogą cieszyć się dobrą muzyką każdego dnia. Urządzenie szybko i sprawnie łączy się z Google Home, przez co pozwala zarządzać wieloma sprzętami w domu. Dużo osób wykorzystuje Xiaomi Mi Smart Speaker jako radio, które towarzyszy im przez cały dzień, czy to w kuchni, czy podczas kąpieli. Konsumenci są zadowoleni z użytkowania sprzętu, dlatego też decydują się na ponowny jego zakup, w celu sparowania urządzeń i stworzenia własnego stereo. Wydawanie komend przez Asystenta Google jest uważane za najbardziej przydatną funkcję w urządzeniu, z której każdy z łatwością korzysta. Estetyczne wykonanie także ma swoich zwolenników, którzy są zachwyceni z designu i projektu głośnika. Szybkie i sprawne działanie sprzętu sprawia, że kupujący z przyjemnością testują Xiaomi Mi Smart Speaker. Użytkownicy zdecydowanie polecają zakup tego produktu i uważają, że jest wart swojej ceny. Osoby, które posiadają głośnik Xiaomi, twierdzą, że radzi sobie o wiele lepiej niż dotychczas używany przez nich sprzęt audio.