Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool Me to wyjątkowe urządzenie, którego zadaniem jest nie tylko schłodzenie, ale również oczyszczenie powietrza z zanieczyszczeń. Jeśli lubisz funkcjonalne sprzęty, które łączą wiele opcji w jednym, z pewnością będziesz zadowolony z tego urządzenia.

Mały, ale skuteczny
Recenzja Dyson Pure Cool Me zacznie się od jego najważniejszych cech. To małe i estetyczne urządzenie, które jest połączeniem oczyszczacza powietrza i wentylatora. Sprzęt jest niezwykle skuteczny, ponieważ usuwa z powietrza do 99,95% zanieczyszczeń, pyłów, bakterii i alergenów. Zastosowanie kombinacji filtra HEPA z aktywnym węglem zapewnia również usunięcie z powietrza szkodliwych gazów. Dodatkowo podczas swojej pracy produkt schładza powietrze, dzięki nowoczesnemu systemowi, który precyzyjnie ukierunkowuje strumień powietrza. Dyson Pure Cool Me jest lekki i ma niewielkie wymiary, dzięki czemu możesz korzystać z niego w domu oraz w pracy, nawet w pomieszczeniu, gdzie nie ma wiele miejsca.

Wygodna obsługa

Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool Me jest urządzeniem intuicyjnym i prostym w obsłudze. Posiada czytelny wyświetlacz LCD z informacjami takimi jak prędkość, tryb pracy i zużycie filtra. Jeśli obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obsługą tego sprzętu, nie musisz się martwić. Jednym ruchem ręki możesz precyzyjnie ustawić kierunek, w którym ma płynąć powietrze. W zestawie znajdziesz pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu nie musisz nawet wstawać, by zmienić ustawienia nawiewu. Urządzenie wyposażone zostało w tryb nocny, podczas którego nadmuch powietrza jest słabszy, światło wyświetlacza ciemniejsze, a hałas mniejszy. Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool posiada również wyłącznik czasowy, który można zaprogramować na czas od 30 minut do 8 godzin. Jeśli jesteś rodzicem, z pewnością docenisz brak łopatek znanych Ci z tradycyjnych wentylatorów. Dyson Pure Cool Me jest łatwy do utrzymania w czystości, bo nie ma żadnych kratek ani zakamarków, a o konieczności wymiany filtra poinformuje Cię sam.

Sposób działania

Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Cool Me działa w oparciu o nowoczesną technologię Dyson Core FlowTM. Polega ona na tym, że dwa mocne strumienie powietrza płyną wąskimi otworami ponad zaokrągloną powierzchnią sferyczną, gdzie spotykają się i tworzą rdzeń wysokociśnieniowy. Rdzeń ten wypycha świeży strumień powietrza pod wysokim ciśnieniem. Aby uzyskać maksymalną efektywność, produkt został wyposażony w automatyczną oscylację o zakresie 70 stopni.

Dyson Pure Cool Me – cena produktu

Oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia możesz kupić w wielu sklepach oferujących sprzęt RTV/AGD. Cenę produktu możesz sprawdzić za pomocą internetowych porównywarek cenowych.

Dyson Pure Cool Me – opinie

Opinie użytkowników o urządzeniu Dyson Pure Cool Me są pozytywne. Wysoka jakość produktu, skuteczne działanie i funkcjonalność to najczęściej wymieniane zalety tego sprzętu. Osoby, które zakupiły ten produkt, są również zadowolone z wygodnej obsługi urządzenia za pomocą pilota oraz możliwości dopasowania ustawień do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Czy warto zdecydować się na zakup urządzenia Dyson Pure Cool Me?

Z pewnością warto kupić ten produkt, jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci oczyścić powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń krążących w powietrzu, zwłaszcza w miastach. Urządzenie z pewnością przypadnie Ci do gustu, jeśli jesteś posiadaczem małego mieszkania. Osoby będące rodzicami będą zadowolone z tego, że mogą w bezpieczny sposób zadbać o czystość powietrza. Największą zaletą oczyszczacza powietrza marki Dyson jest funkcja chłodzenia. Kupując Dyson oczyszczacz powietrza Pure Cool Me, zyskujesz 2 urządzenia w 1 i to w kompaktowej postaci. Nowoczesny design sprawi, że będzie to atrakcyjna i przydatna ozdoba w Twoim otoczeniu.