Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60E-L jest zdecydowanie modelem z wyższej półki. Jak podkreśla wielu użytkowników, którzy dokonali zakupu tego urządzenia, jest to jednak adekwatny stosunek jakości do ceny: wykonanie modelu oraz jego jakość są bez zarzutu. Na uwagę zasługują parametry pracy urządzenia: jest ono wyjątkowo ciche, posiada niskie zużycie energii, a zużycie wody do nawilżacza jest bardzo wydajne, same filtry mają dłuższą żywotność niż modelach innych producentów.

SHARP UA-HD60E-L – postaw na nowoczesność

Oczyszczacz SHARP UA-HD60E-L ma potwierdzoną przez wiele osób odczuwalną skuteczność działania. Jest to efekt zastosowania najnowszych technologii, które sprawiają, że urządzenie działa bez zarzutu na najwyższych obrotach. Główne zalety wykonania tego modelu to:

  • innowacyjny system Plasmacluster: wybrany model jest wyposażony w jedyną dostępną na rynku nowoczesną technologię jonizacji, która sprawia, że warunki w oczyszczonym powietrzu są niemal identyczne jak te w lesie: wdychasz rześkie i świeże powietrze, które ma właściwości zdrowotne, bowiem wszelkie alergeny i drobnoustroje są neutralizowane. Dlatego oczyszczacz przypadnie do gustu wszystkim, którzy stawiają zdrowie na pierwszym miejscu.
  • inteligentny monitoring jakości powietrza: czujniki urządzenia na bieżąco sprawdzają stan powietrza w pomieszczeniu i dostosowują go do optymalnej jakości powietrza, dobierając odpowiednie parametry pracy pod kątem: temperatury powietrza, wilgotności, zapachu i poziomu zapylenia. Tak kompleksowe rozwiązanie wpływa na wysoką wydajność oczyszczacza w każdych warunkach.
  • funkcja nawilżania powietrza: model SHARP UA-HD60E-L podczas pracy emituje także parę wodną, która skutecznie nawilża powietrze w oparciu o temperaturę pomieszczenia. Wyjątkowo przydatny jest wskaźnik poziomu wilgotności na panelu sterowania oraz czujnik poziomu wody w nawilżaczu, co znacznie ułatwia obsługę tej funkcjonalności.
  • redukcja elektryczności statycznej: jeśli do tej pory nie mogłeś uporać się z zalegającym kurzem w domu, ta opcja oczyszczacza SHARP UA-HD60E-L z pewnością pomoże Ci utrzymać pomieszczenia w czystości. Na skutek jonizacji powietrza wszelkie zanieczyszczenia nie tylko z powietrza, ale także z powierzchni mebli, ubrań, tkanin i ścian zostają usunięte, co przekłada się także na bardziej higieniczne wnętrze, w którym kurz gromadzi się o wiele rzadziej.
  • automatyczne czyszczenia filtra: filtr wstępny podlega samooczyszczeniu co kilkadziesiąt godzin. Program trwa zaledwie kilka minut, a żywotność filtra zostaje wydłużona tak, że w przeciwieństwie do modeli innych producentów nie musisz martwić się o wymianę okresową filtrów. Mogą one służyć nawet do 10 lat.

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60E-L  – podsumowanie

Podsumowując, oczyszczacz powietrza SHARP UA-HD60E-L został wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji, dzięki którym możesz cieszyć się zdrowym i świeżym powietrzem. Jest to urządzenie, które powinno znaleźć się w domu każdego, kto ceni sobie trwały sprzęt zapewniający niemal bezobsługową pracę.

Model SHARP UA-HD60E-L cieszy się również pozytywnymi opiniami użytkowników, a jego cena jest na tyle atrakcyjna, że każdy zainteresowany może go nabyć.