Toster to jeden z tych sprzętów, które można znaleźć niemal w każdej kuchni. Przed dokonaniem właściwego wyboru warto zwrócić uwagę na kilka niezbędnych funkcji i inne cechy produktu. Jednym z najlepszych i najpopularniejszych wśród Klientów tosterem jest model proponowany przez firmę Philips. Poniższa recenzja tostera Philips HD2637/90  pomoże Ci w podjęciu decyzji o zakupie tego sprzętu.

Co powinien mieć dobry toster?

To pytanie zadają sobie wszyscy przyszli posiadacze tosterów. Większość osób uwielbia zapach ciepłego pieczywa o poranku. Grzanka z żółtym serem lub kremem czekoladowym może być idealnym sposobem na rozpoczęcie dnia. Toster Philips HD2637/90 ułatwi przygotowanie wyśmienitych grzanek oraz pomoże w podgrzaniu domowego ciasta, lub świeżych bułek. W tosterze Philips HD2637/90 można w jednym czasie przygotować dwie ciepłe grzanki. Na pozytywne opinie klientów zasłużył ze względu na o 10% szersze otwory na kromki chleba od standardowych. Dzięki temu mieszczą się w nim nawet grubsze, ręcznie krojone kawałki chleba. Toster Philips HD2637/90  ceniony jest również za wyciąganą tackę na okruszki, która ułatwia jego czyszczenie oraz równomierne przypiekanie pieczywa.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Producent tostera Philips HD2637/90 zadbał nie tylko o designerski wygląd swojego produktu, ale również najwyższe normy bezpieczeństwa. Toster posiada zawsze chłodną obudowę, której temperatura nie zmienia się nawet przy dłuższym użytkowaniu. To szczególnie ważne, jeśli w domu są dzieci lub przygotowujemy grzanki w dużym pośpiechu. Toster Philips HD2637/90 posiada również funkcję auto off. To ona zabezpiecza nas przed nadmiernym przegrzaniem tostera i zwarciem. Jeśli pozostawimy toster włączony, jednak przez dłuższą chwilę nie będziemy z niego korzystać, toster automatycznie się wyłączy, co pozwoli na wyeliminowanie ryzyka zwarcia czy pożaru. Przydatna jest również funkcja cancel. Dzięki niej toster Philips HD2637/90  przerwie dalsze opiekanie grzanek w dowolnym momencie. Jeśli stwierdzicie, że ich kolor jest już optymalny, nie musicie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów. Wystarczy wcisnąć przycisk i wyjąć grzankę.

Techniczne o tosterze Philips HD2637/90

Funkcje to jedno, jednak o klasie sprzętu najbardziej świadczą suche fakty. Moc tostera Philips HD2637/90  to aż 1000 W. Zupełnie wystarczy, by każdego ranka przygotowywać najlepsze grzanki. Nie bez znaczenia jest również obudowa wykonana ze stali nierdzewnej dodatkowo ozdobiona czarnymi wstawkami. Z całą pewnością będzie jedną z ozdób Waszej kuchni. Szerokie wejścia na kromki i ruszt ułatwiający ich wyjmowanie sprawia, że do przygotowania tostów można wykorzystać zarówno cienko pokrojony chleb, jak i nieco grubsze pajdy. Nawet małe kromki z łatwością wyjmiemy z wnętrza tostera Philips HD2637/90, dzięki czemu nigdy więcej nie zmarnujemy już ani kawałka chleba. toster Philips HD2637/90  sterowany jest elektromechanicznie. Oznacza to, że większość funkcji wymaga podłączenia do źródła prądu, jeśli jednak np. chcemy wyjąć kromki, możemy podnieść ruszt samodzielnie.