Jednym z naszych obowiązków domowych jest odkurzanie oraz mycie podłóg. Trzeba przyznać, że zarówno jedna, jak i druga czynność nie należy do zbyt przyjemnych. W związku z tym warto pomyśleć o zakupie sprzętu, który pozwoli nam na odpoczynek w czasie gdy dom będzie sprzątany. Urządzeniem tego typu jest Ariete Evolution Digital Display 2712. Jest to jeden z bardziej popularnych modeli robotów sprzątających, które cieszą się świetną opinią wśród użytkowników. To sprzęt niezawodny, który sprawdzi się na różnych powierzchniach. Nasza recenzja Ariete Evolution 2712 na pewno przekona Cię do zakupu!

Ariete Evolution 2712 – recenzja

Roboty sprzątające to sprzęt, który dostępny w sprzedaży jest już od kilkunastu lat. Początkowo ceny tych urządzeń były horrendalnie wysokie. Obecnie jest już z tym inaczej i dlatego roboty pracują w niejednym polskim domu. Bez wątpienia sprzętem, na który warto zwrócić uwagę jest odkurzacz Ariete Evolution 2712. Na górnej obudowie tego urządzenia znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu możemy programować odkurzacz. Na jednym naładowaniu akumulatora urządzenie może pracować nawet przez 90 minut. W tym czasie zdąży bez problemu odkurzyć wiele pomieszczeń w naszym domu. Odkurzacz Ariete 2712 wyposażono w specjalny system antykolizyjny. Dzięki temu nie ma obaw, że dojdzie do wypadku, który uszkodzi nasze urządzenie. Dodatkowo ten sprzęt posiada system wykrywania spadków. Nie musimy więc obawiać się o to, że odkurzając na piętrze, nasz odkurzacz ulegnie uszkodzeniu po upadku ze schodów. Głównym zadaniem tego robota sprzątającego jest zbieranie zanieczyszczeń z podłogi i spisuje się on w tym zadaniu doskonale.

Czy warto zakupić?

Po przeprowadzonych testach można śmiało polecać Ariete Evolution 2712. Cena tego modelu jest adekwatna do jakości, jaką on sobą prezentuje. Ze wszystkich dostępnych w sprzedaży odkurzaczy w postaci robotów ten model zdecydowanie się wyróżnia i naprawdę zasługuje na pochwałę. To o czym dodatkowo warto wspomnieć to jakość wykonania. Producent tutaj zdecydowanie postarał się o to, aby ten model spisywał się doskonale nawet w trudnych warunkach. Stylowa, czarna obudowa sprawia, że ten odkurzacz dodatkowo wygląda świetnie. Osoby zainteresowane zakupieniem automatycznego odkurzacza często zastanawiają się, jak jest z hałasem podczas pracy tych urządzeń. Otóż w przypadku Ariete Evolution 2712 to jest to tylko 65-68 Db. Podczas pracy Ariere 2712 można będzie komfortowo korzystać z komputera czy oglądać ulubiony serial. Czas ładowania to również nurtująca kwestia. Otóż tutaj do pełnego naładowania nasz odkurzacz potrzebuje 3,5h. Nie jest to może bardzo krótko, ale pamiętajmy, że na akumulatorze pracuje aż 1,5 godziny.

Podsumowując

Omawiany tutaj model zdecydowanie zasługuje na to, aby znaleźć się w Twoim domu. Korzystanie z niego to czysta przyjemność. Czysta będzie również Twoja podłoga po uruchomieniu tego odkurzacza. Dzięki sześciu programom ten odkurzacz Ariete Evolution 2712 może świetnie pracować zarówno na Twoim dywanie w salonie, jak i na panelach czy płytkach położonych w kuchni. Natomiast dzięki funkcji TURBO można z kolei ustawić częstsze czyszczenie tych rejonów w naszym domu, w których zabrudzenia pojawiają się najczęściej.