Magic Bullet Nutribullet Pro 900 to blender kielichowy o przyjemnym dla oka wyglądzie. Dzięki temu doskonale wpasuje się zarówno do nowoczesnego wystroju kuchni, jak i bardziej tradycyjnego. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego niewielki rozmiar – wystarczy odrobina przestrzeni, by zawsze mieć go pod ręką lub nawet zabrać ze sobą na wakacje. Dlaczego jeszcze warto wybrać Magic Bullet Nutribullet Pro 900?

Magic Bullet Nutribullet – Styl i wygoda

Ekstraktor Nutribullet 900 pro szybko przygotuje dla Ciebie każdy koktajl. Wystarczy nacisnąć jeden guzik i specjalnie zaprojektowane ostrza, wykonane ze stali nierdzewnej, zagwarantują Ci idealnie zblendowane łodygi, skórki czy twarde nasiona, wydobywając z nich ukryte składniki odżywcze.

Nakrętka na pojemnik umożliwia jego szczelne zamknięcie i wykorzystanie w roli bidonu, pozwalając zabrać koktajl do pracy, na spacer czy po prostu rozkoszować się nim w fotelu na tarasie. Takie rozwiązanie ogranicza też ilość brudnych pojemników do mycia, zwłaszcza że swój Nutribullet Pro 900 umyjesz bez większego wysiłku. Wystarczy poszczególne elementy blendera umieścić w zmywarce lub umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń. Jedynie podstawka z silnikiem nie podlega takiej procedurze. Osuszone elementy od razu są gotowe do dalszej pracy.

Blender został tak zaprojektowany, by ułatwiać Ci życie na każdym kroku, zamiast je komplikować. Jest to świetny wybór dla ludzi chcących prowadzić zdrowy tryb życia. Do produktu dołączony jest również kieszonkowy poradnik dietetyka oraz instrukcja obsługi z przepisami, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości przedstawionego urządzenia.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Blender Magic Bullet Nutribullet Pro 900 łączy w sobie najlepsze cechy blendera i miksera. Posiada 7,5 centymetrowy promień mieszania połączony z działaniem cyklonowym, co przekłada się na szybkość pracy. Wystarczy 30 sekund, by koktajl był gotowy do spożycia. Pełna moc to aż 900 W.

Warto dodać, że jest to produkt absolutnie bezpieczny nawet dla dzieci. Jeśli kielich i ostrza podstawy nie będą do siebie ściśle przylegać, Nutribullet Pro 900 po prostu się nie uruchomi.

Na zestaw składa się 8 elementów: sześcioramienne ostrze ekstrakcyjne, podstawa silnika, mały kielich z uchwytem oraz pierścieniem na krawędź, pokrywka z uszczelką, wysoki kielich i pokrywka bidonowa z funkcjonalnym systemem otwierania i zamykania. Twórcy zadbali również o eliminacje z konstrukcji ekstraktora szkodliwego związku bisfenolu A (tzw. BPA), który jest powszechnie wykorzystywany do produkcji tworzyw sztucznych.

Ekstraktor nutribullet 900 – opinia

Trzeba przyznać, że Ekstraktor Nutribullet 900 Pro ma w sobie przysłowiowe „to coś”. Jest kompaktowy, wygodny i stylowy. Wręcz zachęca do robienia koktajli i eksperymentowania w kuchni.
W recenzjach Magic Bullet Nutribullet często można spotkać informacje, że jest to doskonały produkt dla ludzi prowadzących zdrowy tryb życia. Wystarczy nacisnąć jeden guzik, poczekać 30 sekund i koktajl pełen odżywczych składników jest gotowy. Również cena blendera wypada atrakcyjnie na tle konkurencji, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania. Jedyną wadą prezentowanego produktu jest wysoka głośność pracy, jednak na tle przedstawionych zalet jest to tylko niewielka niedogodność.