Odkurzacz Electrolux Pure I9 PI91-5SGM to jeden z najnowszych modeli w ofercie tego producenta. Jest to innowacyjny produkt w kategorii AGD, na który musisz zwrócić uwagę, jeśli interesują Cię sprzęty automatyczne. Zapoznaj się z recenzją i poznaj jego wszystkie zalety!

Estetyczny i trwały odkurzacz – recenzja Electrolux Pure I9 PI91

Nowy produkt marki Electrolux ma piękny czarny kolor, czytelny wyświetlacz LED oraz wagę nieco ponad 3 kg. Zaletą odkurzacza Electrolux Pure I9 jest trójkątny kształt, co umożliwia mu dotarcie do najgłębszych zakamarków naszych domów i mieszkań. Wykonany jest z trwałych i bezpiecznych tworzyw, a pojemnik na kurz i brud, w który go wyposażono, ma pojemność 0,7 l.

Jedną z największych jego zalet jest wymienna bateria litowa o pojemności 2500 mAh. Odkurzacz ładuje się około 3h i może pracować przez około 40 minut. Jest on więc nie tylko pomocą w utrzymaniu porządku, ale może też posłużyć Ci jako ozdoba Twojego gniazdka.

Sposób działania odkurzacza automatycznego
Robot zaopatrzony został w wyjątkową technologię 3D Vision. Stale skanuje otaczającą go przestrzeń i planuję drogę odkurzania tak, by omijać wszelkie przeszkody, takie jak meble czy schody. Szczotka PowerBrush została zaprojektowana w taki sposób, by najtrudniej dostępne miejsca, czyli kąty czy linie wzdłuż ściany, również były odkurzone.

Inteligentny odkurzacz Electrolux Pure I9
Odkurzacz automatyczny Electrolux łączy się z aplikacją PUREi9, dzięki czemu możesz go uruchomić chociażby w pracy. Tobie pozostaje już tylko wrócić bezpiecznie do posprzątanego domu. W aplikacji możesz też sprawdzać statystyki sprzątania i zaplanować, kiedy odkurzać ma pracować.

Robot jest urządzeniem inteligentnym. Odkurzacz Electrolux Pure I9 doskonale wie, kiedy kończy się czas pracy baterii i chętnie wraca do stacji dokującej, by zawsze być do Twoich usług. Odkurzacz automatyczny Electrolux posiada także unikalny system ClimbForceDrive. To kolejny atut, bo pozwala mu wspiąć się na wysokość 2,2 cm i pokonywać progi w naszych domach.

Electrolux Pure I9 – cena produktu
Ten robot najnowszej generacji możesz kupić w dobrych sklepach ze sprzętami RTV/AGD. Jego cenę można sprawdzić na bieżąco w internetowych porównywarkach sklepowych. Cena Electrolux Pure I9 jest konkurencyjna względem innych sprzętów tego rodzaju dostępnych na polskim rynku.

Electrolux Pure I9 PI91-5SGM – opinie

Opinie użytkowników o modelu Electrolux Pure I9 PI91-5SGM nie pozostawiają wątpliwości, że jest to udany produkt. Odkurzacz automatyczny Electrolux sprawdził się nawet u osób, które mają zwierzęta domowe. Idealnie zbiera wszelkie zabrudzenia zarówno z płytek, paneli, jak i dywanów. Użytkownicy na korzyść ocenili również czas ładowania, czas pracy oraz możliwość korzystania z aplikacji.

Czy warto?
Zdecydowanie warto, co staraliśmy się pokazać w tej recenzji. Ten robot to nie tylko odkurzacz – to inteligentny asystent w sprzątaniu. Jeśli lubisz ułatwiać sobie życie, sięgnij po model Electrolux Pure I9 PI91-5SGM. Zyskasz czysty dom i mnóstwo wolnego czasu. Nie będziesz już musiał pamiętać o ładowaniu odkurzacza, kontrolować jego pracy czy ciągle go przesuwać, bo akurat nie zmieścił się w drzwiach. Będzie on dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli jesteś rodzicem, miłośnikiem zwierząt czy po prostu nie chcesz marnować czasu na odkurzanie samemu.