Philips EasyTouch Plus GC527/20 pomaga w łatwy i szybki sposób usunąć wszelkie zagniecenia z tkanin. Posiada o 25% większą powierzchnię parową w porównaniu do poprzednich modeli, co pozwala skutecznie wygładzić większą powierzchnię jednym ruchem ręki. Przed napisaniem recenzji sprawdziliśmy, że parownica do ubrań Philips EasyTouch Plus GC527/20 jest bardzo wydajna. Zapewnia wytwarzanie pary na 5 różnych poziomach, dzięki czemu świetnie radzi sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym materiałem, jak satyna czy len. Posiada regulowany stojak, który można ustawić na dowolnej wysokości. Zawieszenie na nim ubrań sprawia, że można je dokładnie wyprasować w krótkim czasie. W zestawie znajduje się także specjalny wieszak, na którym wygodnie można powiesić koszule, sukienki lub spodnie. Stojak jest składany, więc nie zajmuje dużo miejsca, a urządzenie jest łatwe w przechowywaniu. W Internecie Philips EasyTouch Plus GC527 cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze względu na jakość i efekty pracy.

Recenzja Philips EasyTouch Plus GC527 

Do parownicy dołączona jest specjalna rękawica zapewniająca dodatkową ochronę podczas jej użytkowania. Skutecznie chroni dłoń osoby prasującej przed poparzeniem gorącą parą. W przypadku urządzenia Philips EasyTouch Plus GC527 cena idzie w parze z najwyższą jakością. Innowacyjna funkcja Easy De-calc automatycznie usuwa szkodliwy kamień, który gromadzi się w parownicy i może wyrządzić jej wiele szkód. Dzięki temu, że posiada ona ten system, możliwy jest zdecydowanie dłuższy czas eksploatacji urządzenia.

W przypadku konieczności wyprasowania grubszych ubrań idealnie sprawdzi się szczotka umożliwiająca głębsze wnikanie pary w głąb materiału. Philips EasyTouch Plus GC527/20 posiada duży pojemnik na wodę, który można z łatwością odłączyć i napełnić wodą. Jest on zupełnie przezroczysty, dzięki czemu można regularnie kontrolować jej poziom podczas prasowania. Ma on duży otwór ułatwiający nalanie wody bez jej rozchlapywania. W zestawie z parownicą do ubrań Philips EasyTouch Plus GC527/20 dołączony jest specjalny uchwyt umożliwiający prasowanie plis, z którymi często mamy największy problem. Sprawia on, że pozbędziemy się zagnieceń, a plisy nie stracą swojego atrakcyjnego wyglądu. Silny, stały strumień wypuszczanej pary przez steamer ułatwia skuteczne usuwanie zagnieceń w zaledwie kilku ruchach, co znacząco skraca czas poświęcony na prasowanie. Z jego pomocą w łatwy sposób rozprostujemy także zasłony czy pościel. Dodatkowa podkładka pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty, dlatego Philips EasyTouch Plus GC527 posiada bardzo dobre oceny.

Jest to urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego domu. Steamer jest bezpieczny dla każdego rodzaju tkaniny, dlatego umożliwia wyprasowanie nawet najbardziej delikatnych tkanin. Nie trzeba obawiać się, że podczas prasowania ulegną one zniszczeniu. W przypadku modelu Philips EasyTouch Plus GC527 cena równa się pełnemu zadowoleniu z zakupu, ponieważ z pewnością spełni on nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Urządzenie to jest także doskonałym pomysłem na praktyczny prezent.