Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702 to urządzenie wyprodukowane przez firmę Graef- znanego niemieckiego producenta sprzętu gospodarstwa domowego. Oprócz solidnego wykonania urządzenie odznacza się zastosowaniem najnowszej technologii. Żarna umożliwiają bardzo precyzyjne mielenie kawy. To doskonały sprzęt dla osób, które poszukują solidnego młynka do kawy z żarnami za rozsądną cenę.

Recenzja żarnowego młynka do kawy Graef CM 702- solidna niemiecka marka

Niemiecka jakość jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Producent zadbał o estetyczny wygląd urządzenia oraz o tak praktyczne drobne elementy, jak wyciągana tacka, czy szczoteczka do czyszczenia. To jedynie dopełnienie niemieckiego perfekcjonizmu. Urządzenie ma aż 24 stopnie regulacji grubości mielenia ziaren. Przycisk aktywujący mielenie umożliwi Tobie kontrolę nad ilością zmielonej kawy. Co ciekawe, pod zsyp młynka możesz podstawić również portafiltr. To świetne rozwiązanie. Dzięki temu kawę mielisz bezpośrednio do portafiltra- nie ma potrzeby przesypywania kawy z pojemniczka na świeżo zmieloną kawę. Stąd też wzięło się zastosowanie wysuwanej tacki, która ma ułatwić utrzymanie czystości.

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702 – test pod względem grubości mielenia

Młynek ma 24 stopnie regulacji. Grubość ziaren jest bardzo ważna dla smaku kawy, dlatego w naszej recenzji nie mogło zabraknąć testu grubości mielenia. Żarna ze stali nierdzewnej umożliwiają równomierne mielenie oraz zachowanie doskonałego aromatu świeżo zmielonej kawy. Stopień mielenia ziaren możesz ustawić w bardzo prosty sposób. Na urządzeniu widoczna jest miarka. Wystarczy, że delikatnie ustawisz ją na odpowiedni stopień grubości mielenia. System ten sprawdza się wyśmienicie.

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702- opinie wystawione przez użytkowników

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702- opinie użytkowników są dowodem na to, że na niemieckiej marce nie sposób się zawieść. Poza regulacją grubości mielenia, zastosowaniem żaren ze stali nierdzewnej, doceniają oni małe gesty ze strony producenta tj. wyposażenie w tackę, szczoteczkę, czy też pojemnik na kawę, które nie są standardowym wyposażeniem podczas zakupu młynka do kawy. Większość konsumentów potrafi to docenić. Wiele osób zwraca również uwagę na fakt, że urządzenie pracuje, nie robiąc nieprzyjemnego dla ucha hałasu.

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702- cena odpowiednia względem jakości

Cena Graef CM 702 w połączeniu z niemiecką jakością nie jest wysoka. Jeśli przykładasz wagę do jakości kupowanego sprzętu, z pewnością docenisz możliwość zakupu żarnowego młynka do kawy znanej marki po tak przystępnej cenie.

Żarnowy młynek do kawy Graef CM 702 to solidne urządzenie sprawdzonego producenta. Możliwość mielenia do portafiltra poprzez podstawienie kolby pod zsyp młynka ma coś z młynków do kawy stosowanych w małej oraz dużej gastronomii. Jest ono przede wszystkim bardzo praktyczne. Dwa widelce na portafiltr w różnych rozmiarach są dowodem na to, że firma Graef przemyślała najdrobniejsze szczegóły, by swoim produktem zadowolić każdego klienta. Decydując się na Graef CM 702, możesz mieć pewność, że podczas użytkowania nie napotkasz żadnych niemiłych niespodzianek.